Financie a podnikanie

Prečo je moderná veľkoformátová reklamná tlač výhodnejšia ako kedykoľvek predtým?

Veľkoformátová tlač a offline reklama bola v minulosti považovaná za najdrahšie formy reklamy. V dnešnej dobe sa však stala prístupnou a dostupnou aj pre menšie firmy a podnikateľov.

Pokles cien za rôzne formy offline reklamy prináša obrovské možnosti pre malé firmy. Kým tie sa v minulosti museli spoliehať na rôzne alternatívne a lacnejšie formy offline reklamy, v dnešnej dobe už môžu plnohodnotne využívať silu billboardov, bigboardov a ďalších zaujímavých foriem efektívnej propagácie. Za pokles cien môže najmä rozširovanie online reklamy, treba však podotknúť, že offline reklama ani zďaleka nestráca na svojej sile a efektivite. Kým voči online reklame sme už imúnni a v našich zariadeniach ju jednoducho ignorujeme, offline reklame sa vyhnúť jednoducho nedá. Svojimi veľkými rozmermi upúta pozornosť na míle ďaleko a ak je jej veľkoformátová tlač dobre zvládnutá, ihneď upúta potenciálnych zákazníkov a motivuje ich navštíviť vašu webstránku, prípadne pobočku.

Dynamická alebo statická?

Okrem tradičných offline reklám by sme radi vypichli jednu, ktorá sa až tak často nepoužíva, pritom jej efektivita dosahuje vysoké hodnoty. Je ňou práve car wrap, teda reklamné polepy na autá. Niektoré firmy si na auto napíšu malý nápis, no mnohé označovanie áut firemnou reklamou vôbec neriešia. A to je veľká chyba. Dobre zvolená veľkoplošná tlač na auto zaujme ľudí všade, kde sa dané auto ocitne. Jedná sa tak o veľmi zaujímavú podobu dynamickej reklamy, ktorú sa oplatí využívať.

Z klasických riešení treba spomenúť moderné citylighty, efektné shopboardy a v neposlednom rade samotných kráľov offline reklamy – billboardy, bigboary, megaboardy a wallboardy. O kvalitnú veľkoplošnú tlač na všetky formy offline reklamy sa postará firma Ravafol. Tá vám vašu potlač navrhne, vyrobí a v neposlednom rade aj namontuje, nech sa už nachádzate kdekoľvek na Slovensku. Tak neváhajte a vyskúšajte si silu offline reklamy aj vy!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy