Financie a podnikanie

Poznáte výhody KLT prepraviek? Niektoré z nich stoja za to!

Uvažujete nad spôsobmi, ako zefektívniť logistiku a skladovanie tovarov vo vašej firme? Začať by ste mali od základov, ktorými sú práve KLT prepravky. Ich výhody totiž dokážu povýšiť efektivitu logistiky na novú úroveň!

Na začiatku sa pozrime na lacné prepravky, ktoré sú využívané vo väčšine firiem. Ich výhoda je prakticky jediná – nízka obstarávacia cena. Tento aspekt však mnohé firmy naláka natoľko, že už ďalej nezvažujú ďalšie vlastnosti takto lacných prepraviek. Tie veru veľmi lákavé nie sú a prejavia sa až po určitej dobe používania prepraviek. Nevýhodou lacných prepraviek je najmä absencia šikovných, praktických a moderných riešení, ktoré by pomáhali ich aplikácii do moderného sveta logistiky. Zistíte tak, že sa nedajú dobre stohovať, neviete ich tak ukladať na seba a zaberajú zbytočne veľa priestoru. Uvedomíte si, že nie sú dobre kompatibilné s automatizovanými systémami vo výrobných a logistických halách, že majú nízku nosnosť a krátku životnosť.

Teraz sa však pozrime na opačný koniec spektra. Ako vyzerajú skutočne kvalitné KLT boxy?

Mnoho výhod za dostupné ceny

Aspekty kvalitných KLT boxov si môžeme demonštrovať na boxoch od výrobcu Schoeller Allibert, lídra na trhu s plastovými boxmi a prepravkami. Tieto KLT boxy potešia v prvom rade kvalitným plastom, z ktorého sú vyrobené. Ten je mimoriadne pevný, odolný voči mechanickému, ale dokonca aj chemickému poškodeniu. Steny KLT boxov sú veľmi pevné, aj plne naložené boxy sa tak dajú jednoducho stohovať, čím výrazne šetria priestor pri preprave a skladovaní. Potešia aj rôzne praktické riešenia, napríklad predpripravený priestor na etikety či dizajn, ktorý je plne kompatibilný s automatizovanými riešeniami v moderných výrobných a logistických centrách.

Takéto KLT boxy dokážu skutočne výrazne prispieť k efektivite prepravy a skladovania. Neveríte? Vyskúšajte si ich vo vašej firme aj vy!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy