Financie a podnikanie

Zlato ako strategická investícia v roku 2023 nesklame ani v nadchádzajúcom roku

Stabilita zlata sa osvedčuje aj v nestabilnom ekonomickom prostredí. V roku 2023, keď finančné trhy zažívajú značnú volatilitu, sa zlato ukazuje ako jeden z najstabilnejších investičných aktív. Jeho cena, ktorá sa pohybuje okolo 2008 USD za trójsku uncu, odhaľuje dôveru investorov v tento cenný kov ako bezpečnú prístav v časoch ekonomických turbulencií. A odborníci radia zamerať sa na investovanie do zlata aj v roku 2024.

Hologramové zliatky prinášajú modernú formu investičného zlata s bezpečnostnými benefitmi

Inovačná technológia Kinebar®, ktoré na svoje investičné zlaté zliatky aplikuje švajčiarska rafinéria Argor-Heraeus, je konečne aj u nás. Zlatovna, tradičný obchodník s investičným zlatom na Slovensku aj v Českej republike, prichádza na trh so zlatými zliatkami s hologramovou technológiou Kinebar® od Union Bank of Switzerland, čím posúva hranice tradičnej investície do zlata.

Tieto zliatky sú nielen zabezpečené proti falšovaniu, ale aj vizuálne atraktívne, čím spájajú praktickú hodnotu s umením. Gilošové vzory na zliatkoch sú ukážkou remeselného umenia, ale aj dôležitým bezpečnostným prvkom, ktorý znižuje riziko falšovania a zvyšuje hodnotu investície. Spolu s patentovanou hologramovou technológiou Kinebar® je zliatok dokonalo chránený a vizuálne nádherný.

Zlato ako riešenie pre súčasných investorov

Investičné zlato rozhodne nie je žiadna zastaralá investícia, práve naopak. Pozrite sa, prečo investovanie do fyzického zlata v podobe investičných zlatých zliatkov nesklame ani vás.

Investičné zlato je protiváha k tradičným aktívam: V kontexte volatilných akciových a dlhopisových trhov ponúka zlato stabilnú a bezpečnú alternatívu.

Fungujúca a osvedčená je jeho ochrana proti inflácii: Ako aktívum s historickou odolnosťou proti inflácii, zlato chráni hodnotu majetku v dlhodobom horizonte.

Zlato má flexibilnú likviditu: Vysoká likvidita zlata umožňuje investorom rýchlo a efektívne reagovať na zmeny na trhu.

Zaujímať by vás mala diverzifikácia portfólia aj bezpečnosť: Investičné zliatky s hologramovou technológiou poskytujú unikátnu možnosť diverzifikácie investičných portfólií s pridanou hodnotou bezpečnosti a estetiky.

Budúcnosť investovania do zlata vypadá ružovo

V roku 2023, keď sa investori snažia nájsť stabilné a bezpečné investičné možnosti, predstavujú zlaté zliatky s hologramovou technológiou a gilošovými vzormi vynikajúcu voľbu. Inak tomu nebude ani v roku 2024. Spojenie tradičnej hodnoty zlata s modernými technológiami a bezpečnostnými prvkami činí z týchto zliatkov atraktívnu a spoľahlivú možnosť pre každého, kto hľadá ochranu a rast svojich investícií v nestabilných ekonomických časoch.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy