Financie a podnikanie

Euro prepravka – najobľúbenejšia univerzálna prepravka pre prepravu a skladovanie

Plastové prepravky šetria náklady firmám, zefektívňujú dopravu, skladovanie, a tie kvalitné, aké vyrába Schoeller Allibert, sú tiež garanciou pre trvale udržateľný rozvoj. Prečo sú obľúbenými práve euro prepravky?

Euro prepravky sú univerzálne plastové prepravky v širokej škále typov aj veľkostí. Ich výhodou je, že sa dajú na seba stohovať, a to aj v prípade, že ide o rôzne rozmery. Práve univerzálna stohovateľnosť je ich hlavným benefitom. Všetky sú tiež kompatibilné s euro paletami. Naviac sa dodávajú v rôznych farbách, čo pomáha pri orientácii v logistike.

Euro prepravky sú použiteľné od potravinárskeho priemyslu až po strojárenstvo

Takto univerzálne prepravky nachádzajú uplatnenie skutočne vo všetkých odvetviach priemyslu a pre ich potreby ich spoločnosť Schoeller Alllibert neustále inovuje. Medzi prepravkami nájdete plné prepravky, s ventiláciou po stranách či na dne, hodia sa aj pre styk s potravinami. Charakterizuje ich taktiež vysoká nosnosť, nízka hmotnosť a odolnosť voči rôznym prostrediam, kde sa používajú. Vysokú nosnosť majú euro prepravky aj pri stohovaní.

Euro prepravka Schoeller Allibert dokáže odolať slabším kyselinám, olejom a tukom, lúhu, je odolná voči mechanickému poškodeniu aj skrúteniu. Nevadí jej dážď, slnko ani mráz. Hodí sa, ako už bolo zmienené, pre styk s potravinami, ale aj pre strojárenský priemysel.

Hitom sú prepravky EuroClick

Sú nadštandardne pripravené pre použitie v automatizovaných procesoch, k čomu napomáhajú zaoblené rohy prepraviek. Držiak etikiet „Click Holder“ umožňuje jednoduché umiestnenie etikety a nástavec „Click Booester“ dokáže prepravky od seba farebne odlíšiť alebo vďaka tomuto nástavcu ľahko zvýšite výšku prepraviek.

Dôraz na ekológiu ako samozrejmosť

Veľký dôraz je firmou Schoeller Allibert pri výrobe prepraviek kladený na ekológiu. Tej prispieva vysoká odolnosť materiálu a konštrukcie prepraviek, ktoré rozhodne nie sú len jednorazovými. Súčasne sú vždy plne recyklovateľné.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy