Zdravie

Zdravé nechty, vlasy a pokožka? Je tu Biosil!

Cítite, že vaše nechty, vlasy a pokožka už nie sú v takom stave, ako boli zamladi? Žiadny strach, moderné doplnky stravy ako Biosil vám jednoducho pomôžu!

Pokožka je najväčším orgánom ľudského tela. Čo z toho vyplýva? Jedna zásadná vec – mali by ste sa o ňu poriadne starať. Dôvodov na to je viacero. Pokožka chráni naše vnútro pred škodlivým vplyvmi z vonku, umožňuje výmenu látok medzi vonkajším a vnútorným prostredím a zároveň umožňuje vylučovanie nepotrebných a škodlivých látok z tela. Keďže sa jedná o najväčší orgán na ľudskom tele, je pochopiteľne aj najviditeľnejším orgánom. Akékoľvek nedokonalosti a ochorenia kože sú tak jasne viditeľné na prvý pohľad a ostatným ľuďom nedávajú práve najlepšie informácie o vašom zdraví. Pokožka časom starne a stráca mnohé svoje kľúčové vlastnosti. Na to, aby ste pokožku udržali zdravú čo najdlhšie, je potrebná kvalitná strava, ktorá ale v dnešnej rýchlej dobe nie je vždy najdostupnejšia. V takom prípade prídu vhod vitamíny a doplnky stravy, ktoré dodajú potrebné látky rýchlo a jednoducho. A nielen koži, ale aj nechtom a vlasom!

Biosil plus – zdravie na počkanie?

Prípravok Biosil plus obsahuje najdôležitejšie zložky, ktoré podporia zdravie pokožky, nechtov a vlasov. Hlavnou zložkou je biotín, ktorý je podporený zinkom, ktorý sa okrem udržania zdravých nechtov, vlasov a kože, podieľa aj na delení buniek, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a taktiež k udržaniu funkčného imunitného systému. Okrem pozitívnych účinkov na vlasy, nechty a kožu tak prispieva aj k iným telesným funkciám. Napríklad kyselina pantothenová prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Keď sa teda pri užívaní prípravku Biosil plus budete zrazu cítiť oveľa živšie, nie je to len preto, že vaša pokožka dostáva potrebné vitamíny, ale aj preto, že účinkuje kyselina pantothenová. Prípravok Biosil plus zoženiete na webstránke Symphytum.sk. Tak nečakajte a podporte svoje zdravie!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy