Zdravie

Telo je nutné uzdraviť ako celok. Nájdite príčinu svojich problémov pomocou terapie

Trpíte depresiami, máte dýchacie problémy, zlý zrak, trápia Vás bolesti hlavy alebo čokoľvek iné? Stáva sa vám, že sa aj napriek liečbe rôznymi liekmi neustále vracajú Vaše problémy?

Pozorujete na sebe už dlhšiu dobu zdravotné problémy, s ktorými si nedokážete Vy, ani lekári poradiť? Ľudské telo v skutočnosti zaznamenáva všetky informácie o príčinách vašich problémov, či už sa jedná o genetické predispozície alebo psychosomatické príčiny. V mnohých prípadoch sa dokonca stáva, že ak je jeden problém odstránený, objaví sa ďalší. Všetko je prepojené so všetkým a vy možno pre vyriešenie svojich problémov potrebujete nájsť ich príčinu. Práve v tomto okamihu vám môže pomôcť terapia od človeka, ktorý má s odstraňovaním problémov touto cestou skúsenosti a vie, ako môžu podvedomie a fyzické problémy súvisieť.

Ako prebieha terapia?

Skúsený odborný poradca/terapeut Vám pomôže nájsť príčiny vašich problémov, ktoré vám potom pomôže odstrániť. Telo sa veľakrát vie samo vyliečiť a zregenerovať. Skúsený odborný poradca/terapeut pán Radovan Babic pomáha ľuďom na diaľku, a to pomocou telefonických rozhovorov. Cieľom každej terapie je, aby sa klienti ihneď po telefonickom rozhovore cítili lepšie.

Čo sa deje po nájdení príčiny problémov?

Po zistení príčiny problémov je cieľom tieto príčiny odstrániť odblokovaním. V tele potom prebieha metamorfóza – teda biologická, psychická a spirituálna premena k lepšiemu. Telo sa skrátka po odblokovaní lieči samo. Dĺžka liečby je u každého jedinca individuálna, ale výsledky klienti spravidla pozorujú už po 2 až 4 týždňoch.
Pánovi Radovanovi sa už touto cestou podarilo vyriešiť problémy, ako sú napríklad schizofrénia, fóbie, depresie, vzťahové problémy, ďalekozrakosť, tupozrakosť, ušné infekcie, artritídu a ďalšie. Zaujíma Vás možnosť terapie? Chcete sa svojich problémov zbaviť natrvalo? Viac informácií nájdete na www.bioliecba.eu.

zdroj „©Bioliečba.eu, 2018 – až po súčasnosť“

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy