Financie a podnikanie

Začať podnikať nebolo nikdy jednoduchšie

Cítite už dlhšie, že vám vaša práca nevyhovuje a nepociťujete to pravé uspokojenie. Viete, že sa váš potenciál a kreativita nenapĺňa a chcete svetu a sebe ukázať viac. Práve takéto pocity opisujú všetci, ktorí nakoniec v práci podali výpoveď a rozhodli sa podnikať.

Stačí pár kliknutí myšou na internete

Chce to len správny nápad a začať podnikať môžete doslova z hodiny na hodinu. Ak vás odrádza byrokracia a chodenie po úradoch, nezúfajte. Aj tento problém sa dá vyriešiť pár kliknutiami na internete. Moderná doba totiž ponúka zjednodušenie začatia podnikania.

Ak sa pýtate ako sa to dá, stačí si pamätať slovné spojenie nové ready made spoločnosti.

Tieto spoločnosti vznikli preto, aby sa dali jednoducho odkúpiť záujemcami, ktorí si chcú ušetriť čas a podnikať okamžite. Sú zapísané v Obchodnom, Živnostenskom registri aj na Daňovom úrade. A keďže sú bez obchodnej histórie a záväzkov, nič vám nebráni okamžite začať podnikať. Zmena konateľa je totiž právoplatná od dňa podpisu dokumentov.

Za pár stoviek je nová firma vaša

Vlastnú spoločnosť skoro okamžite môžete mať už od pár stoviek eur. V cene je pritom zahrnuté usporiadanie valného zhromaždenia, kde je možné zmeniť – názov, sídlo a konateľa spoločnosti, poprípade doplniť alebo úplne zmeniť predmet podnikania.

Prenajmite si virtuálne sídlo

Ak ste si teraz povedali, že najväčším problémom teraz bude sídlo spoločnosti, nemusíte sa báť. Aj to sa totiž dá vyriešiť jednoducho a najmä rýchlo cez internet. Existuje totiž možnosť virtuálneho sídla.

Moderná virtuálna kancelária je pohodlné a veľmi praktické riešenie v čase, keď s podnikaním ešte len začínate. Adresa na prestížnej ulici v Bratislave vám, ako firme, dodá na vážnosti viac, ako keď budete mať sídlo vo svojom rodinnom dome. Na tejto adrese budete mať označenie firmy, preberanie pošty ale aj možnosť prenajať si kanceláriu na dôležité rokovania.

V priebehu niekoľkých minút alebo hodín sa tak môže z vás stať úspešný podnikateľ s vlastnou firmou.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy