Super tipy

Vytvorte si puzzle v Happy Foto

Určite ste sa stretli s puzzle v kníhkupectvách, hračkarstvách alebo špecializovaných predajniach. Tematicky vyobrazujú rôzne scenérie, zvieratá, fantastické výjavy, mesá atď. Puzzle je vďačným darčekom k narodeninám, k vianociam a iným sviatkom. Je niečím nezvyčajným, keď je umiestnené na stene v obývačke alebo kdekoľvek v byte. Na rozdiel od klasických fotoplátien alebo fotoobrazov si ho návštevníci určite skôr všimnú. Ak je podarované ako darček, slúži hneď aj ako zábavná hra. Na kvalitnom puzzle sa zabaví celá rodina. Skladanie obrazu navyše rozvíja obrazotvornosť, kombinačné myslenie a pamäť. O level vyššie je puzzle zostavené podľa vašej fotografie. Môže ísť o rodinnú fotografiu z dovolenky, oslávy s priateľmi alebo pekný výjav, ktorý sa vám podarilo kdesi odfotiť. Ten, komu je takýto nezvyčajný darček venovaný, v ňom má pridanú hodnotu. Hotové puzzle sa dá tak isto zaskliť.

Vytvoriť a objednať si ho môžte priamo online na stránke www.happyfoto.sk. Stačí vstúpiť na webovú stránku nájsť si produkt – Puzzle a prihlásiť sa do online prostredia. Zobrazí sa vám stránka na ktorej si zvolíte počet dielov puzzle. V ponuke je fotografia so 70, 192 dielmi aj maxipuzzle s 1000 dielikmi. Pri výrobe budete mať k dispozícii rôzne efekty na úpravu obrazu, pozadia a kliparty. Po vyhotovení vás bude program navigovať k úspešnému objednaniu produktu. Do štyroch pracovných dní vám bude formou dobierky doručené hotové puzzle.

Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si puzzle vytvoriť. Okrem online spôsobu aj pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy