Super tipy

Podlahové značenie: zvyšuje produktivitu práce

Podlahové značenie sa častokrát podceňuje. No je to veľká škoda, nakoľko podlahové značenie prináša viacero benefitov, o ktorých si tiež povieme v tomto článku. Čo je to vlastne podlahové značenie a kde všade ho je možné využiť? Na to sme sa pozreli bližšie.

Čo je to podlahové značenie? Zahŕňa nálepky alebo rôzne usmernenia, ktoré naznačujú smer, prípadne dôležité miesta. Napríklad miesto, kde sa nachádza hasiaci prístroj, lekárnička alebo únikový výhod. Podlahové značenie môže pozostávať z rôznych nálepiek odlišných farieb, prípadne tvarov.

Zlepšuje orientáciu

Vo veľkých priestoroch, obchodných, ale aj vo fabrikách či iných firmách je orientácia pomerne náročná. Aj na to slúži značenie podláh. Cieľom je poskytnutie navigačnej pomoci, zvýšenie bezpečnosti či poskytnutie informácií všetkým ľuďom – zákazníkom alebo zamestnancom, ktorí sa v danom priestore pohybujú.

Priemyselné závody a sklady

Podlahové značenie sa najčastejšie používa v priemyselných závodoch a skladoch, pričom vyznačuje bezpečnostné zóny, chodníky či miesta na skladovanie a iné dôležité indikátory. Značenie podláh je tiež veľmi populárne v zdravotníckych zariadeniach, obchodných verejných priestoroch či vo vzdelávacích inštitúciách.

Jaclean.sk ako to správne riešenie

Chcete aj do vašej firmy kvalitné podlahové značenie? V tom prípade vám odporúčame Jaclean.sk – spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už 14 rokov a je dôveryhodným a spoľahlivým poskytovateľom služieb, predovšetkým v oblasti značenia, opravy a hĺbkového čistenia podláh. Preto, ak nemáte záujem len o značenie podláh, táto firma vám poskytne oveľa viac služieb.

Jaclean je spoľahlivá firma, ktorej záleží, predovšetkým, na spokojnosti zákazníkov. Zameriava sa hlavne na dlhodobé projekty, ktoré sú založené na dôvere a spokojnosti.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy