Super tipy

6 dôvodov, kvôli ktorým milujeme online bazár

Aj vy sa radi pozriete, čo ľudia predávajú? Bazár nábytku, ponuka nehnuteľností a lacné dámske oblečenie – to sú snáď najzaujímavejšie kategórie pre nás ženy. Muži sa miesto na oblečenie radi pozrú na autá.

Pozrite sa na 6 dôvodov, pre ktoré sa pozeráme na to, čo ľudia predávajú na bazároch. A to aj keď zrovna v tejto chvíli neplánujeme kúpiť napríklad nový dom. Ale menším veciam neodoláme – trebárs peknému kúsku do nášho šatníku.

Nábytok v bazáre je pre nás veľmi často spásou

Tiež ste si kúpili nábytok v Ikea, potom sa presťahovali a ešte by sa vám z danej série nejaký ten kúsok hodil? Do rodiny pribudol ďalší člen a nemá tú správnu Ikea stoličku? To všetko môžu byť dôvody, prečo zavítame na stránky online bazáru. Ikea už tento nábytok nemá v ponuke, a tak nám nezostáva nič iné, než sa pozrieť na bazár nábytku.

Chceme „heknúť“ nábytok

Bazár nábytku je zdrojom krásnych vecí k reštaurovaniu a k „heknutiu“ niektorých kúskov. Nájdite si na bazáre lacno staré kúsky a prerobte ich na nové. Je to zábava a exkluzívne zariadenie v štýle DIY budete mať za pár euro. Možná iba za odvoz a cenu plechovky farby.

Nehnuteľnosti na predaj nás inšpirujú

Pozrite sa na nehnuteľnosti na predaj a inšpirujte sa. Nie tým, čo sa predáva, ale tým, ako si môžete napríklad prerobiť záhradu, dom, zreštaurovať nábytok… Fotky domov na predaj, pokiaľ sú po dobrej rekonštrukcii, dokážu byť veľmi inšpiratívne.

Môžeme si konečne nájsť vysnívanú chalupu

Nehodil by sa vám víkendový domček? Nehnuteľnosti na predaj na bazáre, akým je Inzercia.sk, sú rýchlou cestou k tomu, nájsť nejaký atraktívny domček v peknej lokalite. Trebárs vedľa priehrady, v blízkosti lyžiarskeho strediska, či niekde, kde si budete mať možnosť cez víkend opatrovať svoju záhradku.

Lacné dámske oblečenie nám dokáže urobiť radosť

Radi nakupujete na seba oblečenie, ale lezie vám to do peňazí? Nakupujte ho v bazáre. Veľkým hitom je dnes vracať starým veciam život. Prerábať, prešívať, zošívať navzájom… Robia to návrhári, skúste to aj vy. Nakúpte lacné dámske oblečenie a vytvorte z neho luxusné kúsky. Pre seba, ale kľudne aj na predaj.

Oblečenie na jedno použitie je najlepšie z bazáru

Takými kúskami sú napríklad plesové šaty. Dvakrát ich na seba neoblečieme, tak na čo utrácať horentné sumy. Kúpte ich z druhej ruky – na bazáre s dámskym oblečením. A potom ich na rovnakom mieste zase predajte, nech vám nezaberajú miesto v skrini.

Prečo ešte online bazár milujeme?

Ak máme deti, je to jasné. Detské oblečenie, športové potreby, detský nábytok, ale aj hračky a knihy – to všetko sa dá na bazáre lacno kúpiť a zase výhodne predať. Podobne, ako potreby pre tehotné a maminky. Bazár nás poteší aj v časti, kde sa ponúkajú starožitnosti. Často tu nájdeme krásne kúsky na chalupu aj do našich zbierok. Takže sa nezdráhajte nákupov z druhej

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy