Zdravie

Vyliečte sa vďaka sexu, povieme vám, ako a prečo?

Sexuálna energia vyživuje ľudské telo, myseľ a ducha. Je to „voda“ života, ktorá vypĺňa záhrady ľudského chrámu. Od dávnych čias je filozofia tejto vitálnej energie aj „qi“ centrom čínskej kultúry. Vy ale nemusíte byť odborníkom v týchto smeroch, aby ste sa dopracovali k lepšiemu zdraviu a pokoju vo svojom živote. Stačí tak málo a budete naozaj spokojní.

Pohlavie vždy priťahovalo pozornosť ľudí. A nie je to náhoda. Rovnako ako vzduch, ktorý potrebujeme na dýchanie, ako jedlo na posilnenie síl, ako vodu na potlačenie smädu, ako komunikáciu pre pochopenie a interakciu, tak je sex pre nás z mnohých dôvodov potrebný.

Úspešná medicína bez vedľajších následkov

Myslím, že budete súhlasiť s tým, že tieto parametre zahŕňajú najmä vyjadrenie lásky medzi mužom a ženou, plodenia, prijímania rozkoše a potešenia, ako aj možnosť bližšie sa spoznať, príležitosť sa vyjadriť a dokonca aj možnosť získať sebadôveru a určitú silu.

Za všetkým týmto stojí sex a jeho blahodarný vplyv na našu psychiku. Doprajte si ho aj vy, vyskúšajte vibračné vajíčka a iné erotické pomôcky, ktoré vám to celé môžu ešte viac spríjemniť. Poďte sa s nami pozrieť na pádne dôvody.

Sexoterapia

Sex by nemal byť „Tabu“ a ľudia sa o ňom báť hovoriť. Veď zabraňuje chorobám kardiovaskulárneho systému. Ako iste viete, počas pohlavného styku sa zrýchľuje krvný obeh, čo dokonale trénuje elasticitu ciev a zabraňuje ich kŕčom. Upozornenie, nepreháňajte to! Aj tu platí, všetko s mierou. Ak nemáte vhodného partnera, vyskúšajte to s nafukovacím chlapom a uvidíte, že o patričnú zábavu a intimitu budete mať postarané.

20 minút 3 x týždenne

Na prevenciu infarktu, mŕtvice, hypertenzných porúch, migrénových záchvatov a iných nedostatkov cerebrálneho obehu, je dostatočných 20 minút sexu najmenej trikrát týždenne. Mimochodom, sex je užitočný a priamo počas migrénového stavu, pretože so sexuálnym vzrušením sú endorfíny a kortikosteroidy uvoľňované do krvi. O nich sa už dávno vie, že dokonale nahrádzajú analgetiká.

Účinky sexu podporujú tónovanie svalstva, aktivujú trávenie a zabezpečujú normálne fungovanie orgánov gastrointestinálneho traktu. Okrem toho je to najlepšia diéta na svete. Jej podstatou je, že čím viac absorbovaných kalórií túžite zhodiť, tým intenzívnejšie sa zapojte do sexu. Tak čo poviete, nie je to atraktívna kombinácia?

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy