Zdravie

Je pre ženy veľkosť skutočne tak dôležitá?

Ak si myslíte, že pri intímnej chvíli je veľkosť pohlavných orgánov u mužov pre ženy tak podstatná, mýlite sa. Zabudnite na všetky prieskumy, otázky a hodnotenia. Tá pravá žena si veľmi dobre uvedomuje, že je pre ňu partner dôležitý bez ohľadu na niektoré detaily.

V mnohých prípadoch je to len o vizuálnom vnímaní, ktoré ovplyvňuje psychiku, tak ako tú vašu jednoduché zväčšenie penisu. Nakoniec sú pohlavné orgány žien najcitlivejšie na svojom povrchu a maximálne do hĺbky 7 cm, takže si urobte obraz, aká veľkosť je pre vás skutočne dôležitá aj sami.

Ojedinelá anomália, ktorá sa dá liečiť

Existujú zriedkavé prípady, keď má mužský penis miniatúrnu veľkosť, ktorá nedosahuje dĺžku ani 2 cm – ide o takzvaný mikropenis. Niekedy je táto anomália spôsobená nedostatkom testosterónu a je liečiteľná. Oveľa väčší problém môže spôsobiť krivý penis, ktorý vám bráni v bezproblémovom pohlavnom styku.

Ako je možné vyriešiť váš problém

U mužov, ktorí sú veľmi znepokojení veľkosťou ich penisu, je výskyt sexuálnych ťažkostí pravdepodobnejší než u tých, ktorí sa o tento problém nestarajú. Stupeň náročnosti sa líši od úplného odmietnutia sexuálnych vzťahov kvôli obavám z očakávania partnerky. Našťastie je problémy tohto druhu zvyčajne možné vyriešiť niekoľkými konzultáciami sexuológov alebo pomocou terapeutických metód.

Ak k nim patríte aj vy a dlhodobo vás trápi tento stav, neváhajte sa obrátiť na pomoc. Predsa len, aj týmto spôsobom sa dopracujete k svojej maximálnej možnej spokojnosti, tak to milí priatelia nepodceňujte. Aj sex je v živote človeka dôležitý a jeho prirodzenou súčasťou.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy