Cestovanie

Úrazové poistenie – skutočne sa tak oplatí?

Ste nadšený turista alebo športovec? Potom sa asi často bojíte o svoje zdravie… Strach z možného úrazu sa však dá výrazne zmierniť, pomôže vám úrazové poistenie, ktoré vybavíte dokonca aj online!

Predstavte si nasledujúcu situáciu, v ktorej sa môžete veľmi jednoducho ocitnúť aj vy v prípade, že chodíte na turistiku a športujete. Jedného dňa vás kamarát zavolá na túru do Tatier, je krásne počasie a keďže vy ste nadšený športovec a turista, okamžite súhlasíte. Zbalíte si všetky potrebné veci a vyrazíte na cestu. Počas túry sa ale stane niečo, čo ste po celý život dúfali, že sa vám nestane. Na šmykľavej, machom zarastenej skale spadnete a na zem dopadnete tak nešťastne, že si zlomíte nohu. Na chvíľu vás zachváti radosť, že sa konečne odveziete v tom záchrannom vrtuľníku, čoskoro si ale uvedomíte, že toto zranenie rozhodne dobre nedopadne… Čo ak vám po ňom zostanú tak výrazné trvalé následky, že už nikdy nebudete môcť plnohodnotne športovať? A problémov sa môže vyskytnúť oveľa viac a to posledné, čo v takejto situácií chcete, je riešiť financie. Ale také odškodnenie za to, že ste v tak zlom zdravotnom stave, to by bolo celkom fajn… A presne nato tu je úrazové poistenie!

Pre turistov a športovcov

Ešte relatívne nedávno ste museli chodiť do poisťovne osobne kvôli každej jednej veci, čo sa mnohým z nás nechcelo. Úrazové poistenie sme považovali za výhodné, ale keďže kvôli nemu bolo treba merať dlhú cestu do poisťovne, veľa z nás sa ho zrieklo, čo sme následne často oľutovali. Poisťovne nám však vyhoveli a poisťovňa Union prináša úrazové poistenie online. Pár klikmi na webe poisťovne Union vyberiete obdobie trvania poistenia, či patríte do rizikovej skupiny športovcov alebo turistov, vyplníte ešte pár údajov a úrazové poistenie online je na svete, za pár minút a z pohodlia gauča. Tak nečakajte, kým sa vám zase stane nejaký úraz, vybavte si úrazové poistenie online ešte dnes a buďte chránení!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy