Cestovanie

Cestovanie bez únavy? Je tu Kofex!

Aj vy plánujete ísť na dovolenku autom, ale nedokážete cestovať bez prestávky na spanie, lebo vás hneď zmorí únava? Nezúfajte, je tu pre vás riešenie a nie je to káva ani energetický nápoj!

Predstavte si nasledujúcu situáciu. Letný čas je tu, a tak, ako aj po minulé roky, rozhodnete sa ísť na dovolenku k moru. Keďže ste typický Slovák, rozhodnete sa pre staré dobré Chorvátsko, a teda cestovanie na dovolenku autom. Na tom nie je vôbec nič zlé, práve naopak. Cestovanie autom na dovolenku má len samé výhody, azda jedinou nevýhodou je skutočnosť, že vy ako vodič musíte celú cestu dávať pozor a bezpečne seba a všetkých pasažierov dopraviť do cieľa. A to môže byť niekedy problém. Cestujete totiž veľmi dlhý čas a na vás sa začínajú prejavovať známky únavy. Únava je umocnená tým, že cestujete v noci, aby ste sa vyhli horúčavám. Všetci ostatní v aute spia a vy zrazu neviete, čo robiť. Nemôžete zastaviť a pospať si, lebo by ste nestihli trajekt. Zároveň však nepijete kávu a energetický nápoj považujete za nechutný a umelý. To vôbec nie je problém, na rýchle porazenie únavy vám stačí obyčajný doplnok stravy – Kofex!

Silný účinok v jednej tablete

Doplnok stravy Kofex je ideálnym riešením pre tých, ktorí nepijú kávu a zároveň z nejakého dôvodu odmietajú energetické nápoje. Základnou zložkou kávy, energetických nápojov a iných „životabudičov“, je kofeín, ktorý je aj základom prípravku Kofex. Jedna tableta totiž obsahuje 40 mg čistého kofeínu a 10 mg kofeínu z extraktu guarany. Keďže sú vo forme malej tablety, na to, aby ste kofeín prijali, nemusíte piť žiadnu kávu ani iný nápoj. Jednoducho užijete tabletu a výsledok sa dostaví za pár minút. Kofex je tak ideálnym riešením pre šoférov, ale aj všetkých ostatných, ktorí potrebujú zostať nabudení a poraziť únavu. A bezpečná cesta na dovolenku sa môže začať. Nečakajte a vyskúšajte ho aj vy!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy