Super tipy

Potrebujete elektromotor s brzdou? Vsaďte na motory z OSA

OSA Žilina je dodávateľom elektromotorov, frekvenčných motorov a elektro prevodoviek. V sortimentu nechýbajú ani elektromotory s brzdou.

Elektromotor s brzdou sa používa v prípade, kedy potrebujeme motor v určitej polohe zabrzdiť. OSA Žilina dodáva brzdové elektromotory 1LE1 s 1LE7. Ide o trojfázové asynchrónne motory s napájacím napätím 400 V AC a 230 V AC. Brzdové elektromotory sa pri strate napätia automaticky zabrzdia. Brzdu je možné ovládať obvodom ovládania brzdy, Ten je umiestnený vo svorkovnici motora. Pokiaľ je brzda vybavená ručným odbrzďovaním, dá sa mechanicky (ručne) zabrzdiť. K tomuto účelu sa k elektromotoru dodáva ručná páka. Tá sa vďaka samočinnej pružine po zabrzdení sama vracia do pôvodnej polohy.

Kvalitné elektromotory Siemens

Osa Žilina dodáva svoje výrobky pre zákazníkov na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku. Spolieha na kvalitu značky Siemens. Nemeckú kvalitu pokladá za záruku prevádzkyschopnosti bez porúch. Bezproblémová dostupnosť náhradných dielov robí elektromotory Siemens repasovateľnými. Aj keď je počiatočná cena vyššia než u lacných elektromotorov ázijskej výroby, v konečnom dôsledku sú vďaka kvalite, bezporuchovosti, dlhšej životnosti a opraviteľnosti neporovnateľne lacnejšie. Rovnaká situácia panuje aj u sortimentu elektromotorov s brzdou.

Na elektromotory z OSA Žilina nečakáte

Vo firme ich majú aktuálne skladom až 8000 kusov. Firma vám kedykoľvek potrebujete, v režime 24/7, doručí nový elektromotor až k vám do prevádzky, aby ste mali čo najnižšie prestoje spôsobené poruchou na vašim elektromotore.

Ako priamy distribútor vie naviac OSA Žilina ponúknuť aj zaujímavé ceny SIEMENS produktov.

Opravy a prevíjanie asynchrónnych motorov

Firma sama zaisťuje aj opravy, prevíjanie a opravy motorov, a to všetkých značiek do 300 kW,i opravy jednosmerných motorov. Ďalšími službami sú opravy transformátorov, starších typov zváračiek, ponorných čerpadiel (vrátane zaistení revízií), ďalej vyvažovanie ventilátorov, rotorov či obežných kolies.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy