Super tipy

Fotokalendár od Happy Foto k Vianociam

Nájsť originálny darček k Vianociam je len málokedy jednoduché. Zvyčajne k nemu prídeme náhlym nápadom, ktorý je niečím ako vnuknutím a my vieme, že tento je ten pravý. Ale ako často nás takého osvietenie postretne? Ruku na srdce, realita – blúdime obchodnými centrami alebo absolvujeme túru po predajniach, hľadáme, premýšľame, voláme známym, nehovoriac o čase, ktorý pri tom strávime. V lepšom prípade využijeme internet a ponuku všetkých možných eshopov. Počítač sa zohrieva a odbery dát sa rátajú v gigabajtoch. Výsledok? V lepšom prípade sladký pocit dobre vykonanej práce v horšom neistota či sme sa trafili do čierneho.

Originálny darček by mal mať nejaký zvláštny vzťah k obdarovanému a nie je jednoduché ho nájsť. Je tu ale jedno riešenie pri ktorom bude darček výnimočný a zároveň sa bude obdarovanému páčiť. Stačí ak budete mať fotografie, ktoré sa mu páčia. A tie využijete pri výrobe nejakého fotodarčeka. Napríklad celoročného kalendára. Ideálne nástenného a v čo možno najväčšom formáte, napríklad A3. Fotografie môžu zachytávať rodinné oslavy, podujatia, dovolenky výlety, príjemné chvíle v kruhu najbližších, atď. Pri mesačnom kalendári ich musí byť 12 + jedna fotografia, ktorá bude umiestnená na obale.

Možnosť vytvoriť si unikátny fotokalendár prináša spoločnosť Happy Foto. Vytvoriť si ho budemte môcť až tromi spôsobmi – offline prostredníctvom aplikácie Happy Foto, online cez webovú stránku www.happyfoto.sk alebo v mobilnej aplikácii Happy Foto. Pri výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí a zaujímavých efektov.

Výroba prebieha digitálnou tlačou na kvalitný papier alebo vyvolaním na značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive. Tento druh papiera sa používa pri výrobe prémiového fotokalednára deLUXE. Je medzi kalendármi najvyššou triedou. Fotografie sú vyvolávané fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste zvyknutí pri klasických fotografiách. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania objednávky sú 3 pracovné dni.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy