Móda a štýl

Potlač textilu: Originálny spôsob, ako sa odlíšiť a vyniknúť

Potreba odlíšenia je v dnešnom svete veľmi dôležitá a vítaná. Obzvlášť v biznise je táto schopnosť žiadaná. Treba si však nájsť spôsob, pomocou ktorého je to možné veľmi jednoducho a s čo najlepším efektom. Potlač textilu tieto a iné dôležité kritériá spĺňa bez najmenších problémov.

Reklama na textil je priateľská, veľmi účinná a vytvára pozitívny imidž. Váš tím v rovnakom oblečení, ktoré vyzerá profesionálne, kompetentne, posilňuje komunitu a robí silný dojem na vašich zákazníkov.

Poďme si o tejto špeciálnej potlači povedať niečo viac.

Rýchla výroba kvalitných tričiek s vlastnou potlačou

Pokiaľ ide o priamu tlač na odev, názov hovorí za všetko. Farby tlačiarne sú vytlačené priamo na odev. Často sa tu používajú atramenty na vodnej báze, ktoré zaisťujú bohatý a verný výsledok tlače. Veľkou výhodou procesu je, že je možné potlačiť aj oblečenie vyrobené zo 100% bavlny a iných prírodných vlákien.

Výsledkom špeciálnej technológie sú potom originálne tričká s vlastnou potlačou, vďaka ktorej medzi obrovskou konkurenciou na trhu jednoducho a ľahko vyniknete.

Ako potlač textilu funguje?

Pre proces priamej tlače na textil je potrebná špeciálna tlačiareň, ktorá je podobná bežnej atramentovej tlačiarni. Namiesto hárku papiera sa však prevlečie kus oblečenia.

Váš dizajn je vytlačený priamo na odev pomocou špeciálnych pigmentových atramentov. Farby je potom potrebné po vytlačení zafixovať teplom, aby motív zostal stály. Výhodou je, že si s pomocou takéhoto špeciálneho zariadenia a procesu vytvoríte moderné vaky na chrbát s potlačou, ktoré vám budú slúžiť roky.

Výhodami sú nízke obstarávacie náklady a možnosť tlačiť na textílie ľubovoľného zloženia, aj keď sú vyrobené z prírodných vlákien ako bavlna, resp. bielizeň. Ďalšou výhodou je, že sa dajú tlačiť aj tmavé odevy, keďže pri DTG tlači sa používajú aj biele farby. Hotová potlač je tiež umývateľná, nenáročná na údržbu a odolná. A vy sa o tom môžete presvedčiť a s colorfactory.sk si takýto zaujímavý textil vyrobiť.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy