Móda a štýl

Letné trendy 2023: aké štýly dámskych šortiek budú dychtivé?

Portrait of young beautiful smiling hipster woman in trendy summer jeans shorts. Sexy carefree model posing on the street background at sunset. Positive model outdoors in sunglasses

Obliekanie šortiek často vyvoláva pochybnosti. Hoci sú šortky a bermudy povinnou výbavou na leto, vyžadujú si prepracovanejší návod na štýl ako iné odevy, najmä pokiaľ ide o ich začlenenie do každodenného vzhľadu. Poďme sa pozrieť na to, aké štýly dámskych šortiek budú trendy toto leto.

Džínsové šortky

Hlavnou výhodou džínsových šortiek je ich praktickosť. Nevyžadujú si špeciálnu starostlivosť. Džínsovina je sama o sebe veľmi príjemná na dotyk, keďže pozostáva z prírodnej bavlny, no syntetické vlákna, ktoré ju dopĺňajú, robia látku neskutočne elastickou. Druhou výhodou tohto oblečenia je, že sa hodí do každého počasia. A treťou výhodou je ich rôznorodosť. Každý model je svojim spôsobom univerzálny a zaslúži si pozornosť.

Džínsové šortky vždy patrili do kategórie športového oblečenia, preto je dobré skombinovať ich s niečím podobným. Najlepšou obuvou k džínsovému vzhľadu sú tenisky. Džínsové šortky s košeľou sú ideálne pre ležérny a nenápadný vzhľad. Košeľa môže byť dlhšia alebo kratšia, jednofarebná alebo kockovaná – všetko závisí od vašich preferencií.

Ak chcete obliecť džínsové šortky, splývavá blúzka môže vášmu outfitu dodať nádych elegancie. Vyberte si blúzku z ľahkej tkaniny, ako je hodváb alebo bavlna, aby ste dosiahli letný vzhľad.

Pre zábavný a koketný vzhľad skombinujte džínsové šortky so skráteným topom. Môžete si vybrať crop top s výrazným vzorom alebo vo výraznej farbe, alebo si vybrať jednoduchý crop top v neutrálnej farbe. Tiež môžete skúsiť skombinovať džínsové šortky s džínsovou bundou a vytvorte ucelený vzhľad, ktorý je ideálny na bežný deň vonku.

Teplákové šortky

Teplákové šortky už nemusíte nosiť iba doma. Dajú sa dobre kombinovať s tričkami v neutrálnych farbách. Môžete tak navodiť nenápadný vzhľad. Internetový obchod Bolf.sk ponúka široký výber dámskych šortiek.

Ak je chladné počasie, pridajte k teplákovým šortkám mikinu s kapucňou. Získate tak ďalšiu vrstvu tepla a zároveň si zachováte ležérny vzhľad. Ideálnou obuvou k teplákovým šortkám sú tenisky. Vyberte si klasické biele tenisky alebo sa pustite do odvážnych farebných tenisiek.

Teplákové šortky nájdete v rôznych farbách, od klasickej šedej až po svetlé a výrazné odtiene. Experimentuje s rôznymi farbami, aby ste zistili, čo vyhovuje vám a vášmu osobnému štýlu.

Legínové šortky

Dámske legínové šortky sú nevyhnutnou súčasťou vašej výbavy, či už športujete, alebo máte radi pohodlné oblečenie. Okrem toho sú pri dobrom počasí základom a vaša voľba je skvelá na udržanie telesnej pohody a optimálneho potenia pri vysokých teplotách. Niektoré ženy ich radšej nosia po celý rok, pretože voľnosť pohybu, ktorú im dámske legínové šortky ponúkajú, je oveľa väčšia. Je to vec vkusu, ale pri športoch, ako je crossfit, kde sú pohyby intenzívne a dynamické, sa používanie športového oblečenia, ako sú dámske legínové šortky, veľmi odporúča.

Pokiaľ ide o štýl, dámske legínové šortky možno kombinovať s polokošeľami alebo tričkami, aby ste získali ležérny a módny vzhľad na každodenné rutinné aktivity alebo prechádzky. Pre sofistikovaný fitness vzhľad ich skombinujte so športovými topmi alebo športovými tričkami.

Hoci dámske šortky možno považovať za sezónny odev v tom zmysle, že sa najčastejšie nosia na jar a v lete, čoraz viac žien z nich vďaka mnohým výhodám robí nadčasový odev.

Nech už hľadáte akúkoľvek výhodu, skutočnosť je taká, že vďaka rôznorodosti farieb, vzorov a textúr sa dámske šortky stali stálicou módnych mól, ktoré je možné vidieť každý deň v telocvičniach po celom svete.

Zdroj foto: Halay Alex / Shutterstock.com

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy