Financie a podnikanie

Plastové prepravky s vekom od spoločnosti Schoeller Allibert

Spoločnosť Schoeller Allibert má vo výrobe plastových debien s vekom dlhoročnú tradíciu, preto sa môžete spoľahnúť, že sa k vám dostane kvalitný a overený produkt. Plastové prepravky sú veľkým pomocníkom takmer v každom podnikaní. V ponuke nájdete obaly určené pre poľnohospodárstvo, potravinárstvo, maloobchodné, retailové a poolingové služby. Okrem toho sa spoločnosť špecializuje aj na výrobu boxov pre automobilovú a priemyselnú výrobu.

BEZPEČNOSŤ VÁŠHO TOVARU JE PRVORADÁ

Ochranné veko slúži ako ochrana tovaru pred kontamináciou, nechceným znečistením prachom, ku ktorému dochádza pri manipulácii vo výrobe, skladovaní či pri prevoze. Prepravné debny sú navrhnuté tak, aby dokázali bezpečne prepraviť aj tekuté či nebezpečné produkty. V rámci bezpečnosti je tiež možné zakúpiť uzamykateľné prepravné debny, ktoré zaistia bezpečný prevoz cenného tovaru. Nech už ide o plastové debny s vekom alebo bez, stále predstavujú ideálne riešenie najčastejšie využívané v skladových a výrobných priestoroch.

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI

Plastové prepravky sú vyrobené tak, aby boli maximálne kompatibilné s ručnou aj automatizovanou manipuláciou. Sú veľmi ľahké, a preto sa s nimi jednoducho manipuluje. Sú nenáročné na údržbu a zvládnu dlhé roky opakovaného používania. Dôležitou výhodou plastových debien je tiež vysoká nosnosť a pevnosť. Prepravky tiež disponujú špeciálnymi miestami na bočných stenách, ktoré sú určené na samolepky, štítky a čiarové kódy slúžiace na zefektívnenie prepravnej logistiky.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Spoločnosť Schoeller Allibert pri výrobe myslí naozaj na všetky podnikateľské segmenty, preto vyrába produkty rôznych typov, veľkostí, materiálov a farieb. Vďaka tomu si z ponuky vyberie naozaj každý. V prípade, ak v ponuke nenájdete obal s potrebnými vlastnosťami, vývojové centrum, Schoeller Allibert, pre vás pripraví riešenie priamo na mieru.

ÚSPECH PRODUKTOV SCHOELLER ALLIBERT

Plastové obaly tejto firmy získavajú pravidelné ocenenia. Skladací IBC kontajner, Combo Fructus, získal ocenenie Worldstar Packaging Award za rok 2019. Ide o popredné ocenenie v oblasti obalových riešení. Tento úspech je dôkazom o vysokej kvalite poskytovaných riešení a potvrdenie pozície lídra na európskom trhu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o prepravkách a možných riešeniach od spoločnosti Schoeller Allibert, navštívte webové stránky https://www.schoellerallibert.com/sk/, kde nájdete podrobnejšie informácie o spoločnosti a jej produktoch.

V prípade záujmu o nezáväznú komunikáciu s odborníkmi spoločnosti Schoeller Allibert neváhajte zaslať e-mail na info.czechrepublic@schoellerallibert.com. Naši odborníci vám vždy ochotne poradia.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy