Financie a podnikanie

Magnetické separátory na oddeľovanie viaczložkových materiálov vyberajte podľa ich vlastností a použitia

Napriek zjavným obmedzeniam v oblasti použitia sa v prevažnej väčšine podnikov v ťažobnom a spracovateľskom priemysle používajú magnetické separátory na čistenie nemagnetických materiálov od magnetických nečistôt alebo na obohatenie magnetických vlastností rúd.

Špeciálne separátory magnetických častíc v skutočnosti zabezpečujú výrobu špeciálnych surovín, čo je predpokladom pre výrobu kvalitných hotových výrobkov, alebo ochranu technologických zariadení pred pretrhnutím a zrýchleným opotrebovaním spôsobeným vstupom magnetických inklúzií do mechanizmov.

Špičkové magnetické separátory pre vaše potreby

Univerzálne bubnové separátory sa preto často používajú na čistenie suchých sypkých materiálov od kovových častí rôznych veľkostí. Väčšinou sa umiestňujú pod násypku stroja alebo za samotný dopravník. Nakoľko nie sú ich súčasťou, využitie je naozaj univerzálne a jednoduchšie.

Magnetické separátory tejto série majú veľa výhod. Absencia spotreby energie na vytváranie magnetického poľa, väčšiu prevádzkovú spoľahlivosť, menšie celkové rozmery a hmotnosť.

Výhodné závesné separátory pre procesy, ktoré si nevyžadujú neustály dozor

Závesné separátory poskytujú kvalitné oddelenie a odstránenie veľkých kovových odpadov, ktoré sú na dopravníku prepravované. Nevyžadujú si častú pozornosť personálu údržby, vďaka čomu sa toto samočinné oddeľovanie závesných oddeľovačov železa často používa ako súčasť automatických alebo automatizovaných vedení. Jedným z hlavných indikátorov kvality zavesených separátorov je ale hĺbka odsávacieho pásma.

Ak niektoré z týchto dokonalých a prepracovaných zariadení potrebujete aj vy, neváhajte si ho jednoducho a podľa svojich požiadaviek objednať. Na internete dnes nájdete skutočne všetko a separátor magnetických častíc je toho skvelým dôkazom.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy