Lifestyle

Kríza v posteli? Intímne darčeky všetko vyrieši

Žiadny vzťah nefunguje len tak sám od seba. Je potrebné o neho starať, aby prekvital. Skôr či neskôr sa všetci dostanú do fázy, kedy je potrebné občasné spestrenie, vybočenie z všednosti, akejsi dobitie vzťahové energie. Vhodnou dobou pre taký náboj, mmůže byť aj Valentín. Prekvapte partnera intímnom darčekom.

Možností máte bezpočet. Ak ste hanblivejšie a návšteva sexshopu by pre vás bolo nútené zlo, využite bohatú ponuku internetu. Po zbežnej prehliadke niektorého internetového obchodu zistíte, že existuje veľmi široká škála erotického tovaru. Ak sa necítite, nemusíte siahať hneď po nejakej odvážne pomôcke. Zvoľte napríklad erotický masážny olej či gél, tým určite u partnera navodíte príjemné očakávania ďalších okamihov. Vyberať môžete z rôznych druhov, obľúbené sú ochutené, hrejivé, parfumované aj bez vône. Každý z nich vám poskytne trochu iný zážitok zo spoločných chvíľ.

Pre kreatívne páry je vhodným darčekom čokoládový bodypainting. S jeho pomocou si môžete maľovať a písať štetcom rôzne po tele a zároveň vám poslúži ako zákusok. Ďalšie slastné chvíle partnerovi privodíte pomocou stimulačného „vajíčka“. Klasikou v tomto sortimente zostávajú rôzne kostýmy. Prezlečte sa napríklad za zdravotnú sestričku alebo drsnú policajtku aj s putami a o zábavu na večer máte postarané. V obľube sú tiež doskové erotické hry. V kombinácii so správne rafinovaným bielizňou tiež docielite intímne zmeny. Alebo to pojmite viac humorne a obdarujte muža antistresovým prsníkom či cukríky imitujúcimi prsné pradavky.

Fantázii sa medze nekladú, záleží len na vás a vašom partnerovi, čím si spoločný sex okoreníte. Nemusíte čakať ani na Valentín, prekvapte ho tajomným balíčkom, keď nebude nič tušiť, o to viac bude prekvapený a následne vzrušený. Môžete sa potom tešiť na prudký príliv novej vášne.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy