Lifestyle

Zabudnite na problémy s erekciou a užívajte si

Čas od času sa takmer každý muž stretne s problémom slabej erekcie. Únava, úzkosť, choroba, hádky s partnerkou neprispievajú k lepšej „nálade“. Do tohto procesu zasahuje aj vyššia konzumácia alkoholu alebo problémy v práci. Všetkému sa ale môžete vyhnúť.

Nielen Viagra, ale aj niekoľko ďalších tipov vám môže pomôcť na problémy s erekciou zabudnúť.

Prečo sa erekcia zhoršuje?

Slabá erekcia je veľmi často výsledkom kombinácie psychologických a fyziologických problémov. Tento zmiešaný typ predstavuje viac ako 30 % všetkých prípadov. Vplyvov je ale viac.

Slabú erekciu však nemožno ignorovať, pretože niekedy je oslabenie erekcie prvým znakom vážneho ochorenia, ktoré je najlepšie identifikovať a liečiť včas. Ako?

Čo robiť, ak je erekcia oslabená

Podľa lekárskych štatistík dlhodobé problémy s erekciou z roka na rok „mladnú“. Dnes má približne 10 % mladých mužov z času na čas slabú erekciu a po 40 rokoch sa na tieto problémy sťažuje každý druhý muž. Zároveň len 20 % ide k lekárom a začne vyhľadávať liečbu.

Väčšina dáva prednosť tomu, aby sa s problémom „vyrovnala“ sama. To nie je ale riešenie.

Ak máte problémy s erekciou, prvým krokom k ich odstráneniu nie je hľadať rady na internete, ale dohodnúť si stretnutie s urológom alebo andrológom. Slabá erekcia je často symptómom mnohých nebezpečných chorôb, od cukrovky po rakovinu.

Lekár vykoná potrebné vyšetrenie – výber diagnostickej metódy závisí od celkového stavu pacienta, sťažností, anamnézy – a určí príčinu slabej erekcie. Špecialista vám možno okrem skutočnej terapie poradí, aby ste prehodnotili svoj životný štýl – začnite sa viac hýbať, zmeňte stravovanie, vzdajte sa zlých návykov.

Napriek všetkej banalite sú to veľmi dobré rady a už len ich dodržiavanie môže výrazne zlepšiť váš stav aj výkon. Vyskúšajte.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy