Cestovanie

Hľadáte miesto na kongres aj oddych? Stavte na luxusný hotel

Hotel Piešťany je skvelým miestom na oddych, ale aj na organizovanie rôznych podujatí ako sú kongresy, konferencie alebo aj svadby.

Najlepšie ale urobíte, ak sa o tom spoločne s nami presvedčíte.

Moderný hotel pre váš kongres

Ak chcete zorganizovať kongres alebo konferenciu, hotel je ideálnym miestom. Kongres v Piešťanoch v príjemnom prostredí je možné zorganizovať pre väčšie aj menšie skupiny. V hotely Park Piešťany majú niekoľko kongresových priestorov. Všetky sú vybavené kino sedením, školským sedením aj školiacou technikou. Samozrejme sedenie je možné prispôsobiť aj vašim požiadavkám.

Priestory na kongres v Piešťanoch sa dajú využiť aj na konferencie, teambuildingy, semináre či workshopy. Salóniky a konferenčná sála sú vhodné aj na spoločenské akcie a recepcie. Po práci alebo v rámci teambuilding si môžete užiť aj wellness a masáže.

Wellness pobyty v Piešťanoch

Veľký hotel Park Piešťany je v prvom rade miestom pre relax. Wellness služby zahŕňajú saunový svet s fínskou, parnou a infrasaunov, krytý bazén s vodopádom, dnovými kreslami a vodnými gejzírom. Chýbať samozrejme nemôžu ani masáže, či už thajská olejová, tibetská alebo ayurvédska masáž. Víkendový alebo aj týždňový relaxačný pobyt v modernom hotely zaručene prospeje vášmu telu aj mysli. Ak chcete stráviť zimnú dovolenku na Slovensku, Piešťany môžu byť tým správnym miestom. Okrem wellnessu v príjemnom hotely sa môžete vybrať aj na výlet do mesta a jeho okolia.

Liečebné procedúry

V Piešťanoch môžete podstúpiť aj liečebné procedúry. Piešťanské kúpele sa špecializujú na liečbu ochorení pohybového aparátu, takže pomáhajú pacientom s bolesťami chrbtice, degeneratívnymi ochoreniami, poúrazovými a pooperačnými stavby, skoliózou, chronickými reumatickými ochoreniami a podobne. V Piešťanoch vás čaká termoterapia, rehabilitácie, vodoliečba, elektroliečba, kinezioterapia a ďalšie procedúry.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy