Super tipy

Fotodarčeky sú najlepším spôsobom, ako venovať k Vianociam lásku

Fotíme skoro všetci. Dostupnosť kvalitných fotoaparátov v mobilných telefónoch nám túto činnosť veľmi uľahčuje. Fotíme kde čo, ale najkrajšími sú fotky, ktoré nafotíme s našimi blízkymi.

Dovolenka s deťmi pri mori, stará mama s vnučkou pod rozkvitnutými čerešňami, starký s vnúčatami vo vinohrade. Počas roku sa nám unikátnych fotografií doslova nasiaknutých láskou zozbiera obrovské množstvo. Venujte tie najkrajšie ako fotoobraz k tohtoročným Vianociam.

Obrazy z fotiek potešia a ozdobia interiér

Empikfoto.sk ponúka kvalitné fotodarčeky z vlastných fotografií. Obraz z fotky môže mať hneď niekoľko podôb. Obľúbený je fotoobraz na plátne. Formáty sú rôzne. Od štvorcových po obdĺžnikové na výšku či šírku. Najmenšie rozmery sú 30×20 cm, 20×30 cm a 30×30 cm – podľa orientácie obrazu. Najväčšie až 70×100 cm, 100×70 cm a 70×70 cm. Krásny obraz je z jednej dominantnej fotografie, ale obľúbené sú aj rôzne koláže. Dajú sa navrhnúť pomocou predpripravených, až 30 výnimočných šablón, ktoré ponúka Empikfoto zadarmo k dispozícii.

Vyrobte si vlastný plagát

Obraz na stenu z fotiek môže mať aj podobu plagátu. Dá sa zarámovať, aj nalepiť priamo na stenu. V Empikfoto si plagát opäť zostavíte z preddefinovaných šablón, takže nemusí obsahovať iba jednu fotografiu. Plagáty majú veľkosť 30×30 až 70×70 cm. Vždy majú tvar štvorca.

Pekným darčekom sú fotopanely

Aj malý obraz z fotky je krásny darček. V ponuke Empikfoto nájdete fotopanely, ktoré sú v rozmeroch 10×15 cm až 20×30 cm. Rámujú sa na krosne, teda na drevenom vnútornom ráme. Tlač na bočných hranách vytvára nádherný 3D efekt. Fotku už stačí iba zavesiť na stenu alebo oprieť na stôl pomocou stojančeku. Možná je aj tlač fotografie na hliníkovú dosku. Obrázok v tomto prevedení je odolný proti poškriabaniu aj UV.

Empikfoto ponúka aj ďalšie fotodarčeky: napríklad vankúše s fotkou, fotohrnčeky či fotoknihy.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy