Super tipy

Nože CS:GO – ideálny darček pre hráčov a „nehráčov“

Ak ste fanúšikmi známej počítačovej hry Counter Strike Global Offensive, pojem CS:GO nože vám určite hovorí veľa. Možno ste ale nevedeli, že tieto nože si môžete kúpiť aj v reálnom svete a stoja skutočne za to!

Možno to poznáte aj vy. Začnete hrať nejakú novú hru, či už na počítači, hernej konzole, tablete alebo smartfóne, a táto hra vás dostane natoľko, že ju jednoducho neviete prestať hrať. Prípadne sa vám niektoré veci v nej zapáčia natoľko, že by ste ich chceli mať aj v reálnom svete. Samozrejme, mnohí výrobcovia hier vychádzajú svojim fanúšikom v ústrety a predávajú rôzne tematické produkty z danej hry. Tieto produkty sú však často len nejakými zberateľskými kúskami, ktoré sa reálne využiť nedajú, alebo hračkami pre malé deti. Potom sú tu ale výnimky. Takou je napríklad mimoriadne populárna hra CS:GO. Tá si za krátky čas získala milióny hráčov po celom svete a jej popularita neustále pretrváva. Nečudo tak, že jej hráči majú záujem o veci, s ktorými sa stretli v hre, aj v reálnom živote. A máme pre vás dobrú správu – nože CS:GO si viete kúpiť aj v reálnom svete, a to dokonca plne funkčné a použiteľné! Čím všetkým si môžete spraviť radosť?

Multifunkčný karambit

Karambit je špecifický druh noža, ktorý hneď na prvý pohľad zaujme svojím unikátnym tvarom čepele a rúčky. V hre CS:GO je veľmi populárny, nečudo tak, že populárny je aj vo svete reálnom. Dokonca, karambit nie je výmyslom herného priemyslu, vymyslený bol ešte dávno predtým, ako existovali prvé počítače. Prvé zmienky o karambite pochádzajú už z 11. až 14. storočia, kedy obyvatelia juhovýchodnej Ázie začali oceňovať jeho kvality. Zahnutá čepeľ v tvare tigrieho zubu prináša mnoho výhod voči obyčajnej, rovnej. Spočiatku bol využívaný v poľnohospodárstve, ale aj vo voľnej prírode ako neoddeliteľný multifunkčný pomocník, ktorý zvládol takmer všetko. Až neskôr začali ľudia prichádzať na to, že karambit môže byť aj veľmi účinnou zbraňou. Aj tu hrá dôležitú rolu práve jeho špecifický tvar a očko na jeho konci, vďaka ktorému je minimálna šanca, že protivník vám nôž vybije z ruky, prípadne, že sa vám vyšmykne. Zahnutá čepeľ zas umožňuje trafiť aj inak nedostupné miesta protivníka. Dnes viete zohnať plne funkčné repliky karambitu z hry CS:GO v rôznych farebných kombináciách. Dokonca je tu aj alternatíva pre deti, ktorá má otupenú čepeľ a hrot, je tak plne bezpečná.

Štýlový butterfly

Butterfly, alebo po našom motýlik, je taktiež populárny nôž, ktorý nájdeme aj v hre CS:GO. Jeho charakteristickou črtou sú dve otáčajúce rukoväte, vďaka ktorým viete nôž veľmi rýchlo roztvoriť len jednou rukou. Tento nôž vie byť veľmi nebezpečný, používa sa často na sebaobranu. Taktiež je veľmi dobrou „obeťou“ rôznych trikov, ktoré sú možné práve vďaka dvom otáčajúcim rukovätiam. Ak teda hľadáte štýlové nože CS:GO, butterfly by určite nemal chýbať vo vašej zbierke. Dostupný je navyše vo veľmi zaujímavých farebných kombináciách.

Všestranný Huntsman

Na ďalšom veľkostnom stupienku sa nachádza taktický nôž Huntsman, ktorý je stavané rovnako na bojové, ako aj všestranné použitie. Tento typ noža je veľmi obľúbený u rôznych dobrodruhov, ale využívajú ho aj ozbrojené zložky. Práve preto sa dostal aj do hry CS:GO a dnes si ho môžete kúpiť ako oficiálnu repliku.

Vojnový M9 Bayonet

Nôž, ktorý si svoje meno vybudoval počas druhej svetovej vojny a nestratí sa ani pri moderných bojoch zblízka. Ak ste si ho v hre CS:GO obľúbili, dnes ho môžete mať aj doma, v plnej veľkosti a s plnou funkcionalitou.

Spravte si radosť!

Všetky vyššie spomínané nože sú oficiálnymi replikami z hry CS:GO, ktoré sú plne použiteľné a nerozpadnú sa pri prvom hodení na zem. Nože CS:GO navyše nie sú len skvelým suvenírom alebo darčekom pre milovníkov počítačových hier, ale pre každého, kto má rád nože a dobrodružstvo. Veľkou výhodou je možnosť získať všetky nože v úprave pre deti, ktorá zahŕňa otupenie hrán a hrotov. Nože CS:GO zoženiete v e-shope karambit.sk. Tak nečakajte a spravte si radosť aj vy!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy