Móda a štýl

Detské smart hodinky s GPS vám pomôžu kedykoľvek zistiť, kde je vaše dieťa

Mať dieťa neustále na očiach nie je možné. Zažívame to už u najmenších detí. Otočíme sa a dieťa nám ani nevieme ako zmizne z dohľadu. Ešte zložitejšia situácia nás čaká, akonáhle dieťa nastúpi do školy.

S nástupom dieťaťa do školy sa naše starosti ešte znásobia

Stávame sa vodičmi našich detí. Ráno do školy, popoludní do krúžku, z krúžku domov. V pondelok výtvarka, v utorok judo, v stredu angličtina, vo štvrtok klavír, v piatok je voľný, pretože už okolo štvrtej vyrážame na chatu. To je modelový príklad, ako to obvykle po nástupe prváka do školy vyzerá. Potrebujeme sa s ním koordinovať, súčasne ho kontrolovať či je tam, kde má byť. Ešte viac neskôr, keď mu povesíme na krk kľúč a s dôverou ho posadíme prvý krát do trolejbusu. Aby to všetko klaplo, obvykle už malému dieťaťu kupujeme mobilný telefón. Existuje ale lepšie riešenie – smart hodinky pre deti.

Smart hodinky ako ideálna pestúnka

Detské smart hodinky majú všetko, čo pre koordináciu, komunikáciu, kontrolu a bezpečnosť nášho dieťaťa potrebujeme. A k tomu jednu obrovskú výhodu naviac. Dieťa nerozptyľujú tak, ako mobilný telefón. Mnoho ľudí v snahe držať deti čo najdlhšie ďalej od mobilných telefónov a ich vplyvu kupuje dieťaťu zastarané telefóny vhodné len na vzájomné zavolanie si. Avšak to dieťa degraduje v kolektíve. Lepšie je mu telefón nedávať a kúpiť mu detské smart hodinky s GPS. Čo všetko dokážu?

Detské smart hodinky Canyon Polly Kids s GPS

Funkcie detských hodiniek sú vždy závislé na konkrétnom type. Poďme si teda predstaviť výhody hodiniek Canyon Polly Kids s GPS a GSM. Tieto hodinky zaznamenávajú každý krok vášho dieťaťa. Jeho presnú polohu môžete dokonca kedykoľvek sledovať na mape. Že na to nemáte čas? S tým sa počíta. Môžete si preto nastaviť bezpečnú zónu a hodinky vás upozornia, ak ju dieťa opustí. To všetko umožňuje implementovaný GPS lokátor. Nechýba im však ani LBS a Wi-Fi. Hodinky majú integrované aj SOS tlačidlo, ktoré v prípade problému môže dieťa stlačiť a vyslať signál aj so svojou aktuálnou polohou.

S hodinkami Polly Kids si zaistíte vzájomné spojenie a nestratíte kontakt

Detské smart hodinky podporujú hlasové správy, ale umožňujú aj klasickú obojstrannú komunikáciu, teda telefonovanie. Neobsahujú ale žiadne zbytočné funkcie, ktoré by deti rozptyľovali.

Hodinky sú prispôsobené detskému vkusu a správaniu

Majú veselý dizajn v ružovej a v modrej farbe. Nechýba im ochrana IP68, vďaka čomu sú vodoodolné. Nevadí im teda dážď, ani ponorenie do vody. Batéria v hodinkách vydrží nabitá 48 hodín. Naučte dieťa každý deň hodinky dobiť. Vďaka tomu budete mať istotu, že mu vydržia nabité s rezervou celého dňa.

Máte pocit, že podobnými hodinkami beriete dieťaťu slobodu?

Práve naopak. Hodinky mu slobodu dajú. Budeme mať dieťa pod kontrolou pomocou hodiniek, a vďaka tomu mu môžeme dať paradoxne väčšiu slobodu. A tú budeme mať aj ako rodičia.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy