Móda a štýl

Pánske okuliare cez internet? Realita, ktorá vás posunie do 21. storočia

Návšteva optiky sa v 21. storočí stane zbytočnou. Nie, nebude mať každý oči v poriadku vďaka operácii. Pravdou je, že nie pre každého je vhodnou. Dokonca ani zázračné kvapky, ktoré sľubujú vedci na vyriešenie väčšiny očných vád, zatiaľ nie sú realitou. Tou však už je online očná optika.

Na internete si už kúpite nielen kontaktné šošovky, ale aj okuliarové rámy a taktiež dioptrické šošovky do okuliarov. Kúpiť si cez internet pánske okuliare je veľmi praktické. Ako muži nemáme nákup okuliarov v obľube, rovnako ako nákup oblečenia. Príliš sa od seba tieto dva nákupy nelíšia. Nechce sa nám stáť pred zrkadlom a skúšať desiatky rámov. Obvykle pritom presne vieme, aké okuliare chceme.

Rám aj osadené šošovky – domov vám prídu hotové okuliare

Okuliare – pánske, to rozhodne nie je len obruba. Priamo v e-shope si okrem rámu vyberiete taktiež typ šošoviek a aj silu dioptrií.To poznáte z receptu, alebo zo staršieho vyšetrenia. Očná vada sa mnohým z nás nemení, a tak zmenu dioptrií nemusíme riešiť. Alebo máme čerstvé výsledky z očného vyšetrenia.

E-shop Okuliarove-ramy.sk ponúka nielen obruby, ale aj rôzne typy šošoviek

Vybrať si máte možnosť tvrdené plastové šošovky, tie s antireflexnou vrstvou, ale aj stenčené s prémiovým antireflexom. Niekto uvíta samozafarbovacie (s antireflexnom či bez neho). Špeciálnymi sú šošovky Blue Control a zrkadlové šošovky.

Budú mi okuliare z internetu sedieť?

Každý model obruby je presne, pokiaľ ide o rozmery, popísaný. Veľmi dobrou pomôckou je zmerať si svoje staré okuliare a porovnať ich parametre s tými, ktoré si chceme kúpiť. Dôležité je tiež zmerať si správne vzdialenosť zreníc. Túto hodnotu, označenú ako PD, máte často uvedenú už vo svojom recepte od lekára. Ale pred zrkadlom si ju jednoducho zmeriate aj s obyčajným pravítkom. Dôležitou je kvôli správnemu vycentrovaniu šošoviek.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy