Super tipy

Darčeky, ktoré nedostanete každý deň

Pokiaľ príde čas na výber darčeku pre nejakého vášho blízkeho, mnohí z nás zostanú v nepríjemnom pomykove, aký darček zvoliť. Máme pre vás riešenie, ktorým rozhodne zabodujete.

Vaša dlhoročná kamarátka má o týždeň narodeniny. Vy ste si na to ako zázrakom spomenuli, dokonca aj celkom včas. Teraz máte týždeň na to, aby ste vybrali nejaký darček. Po dlhých minútach až hodinách uvažovania vás začnú napádať myšlienky typu – „načo vôbec existujú narodeniny, kto a načo vymyslel tú blbosť, že na narodeniny sa dávajú darčeky?“. Celú situáciu komplikuje skutočnosť, že ide o narodeniny, a tak s obyčajnou čokoládou asi veľa vody nenamútite. Ihneď vás napadne na prvý pohľad dokonalá myšlienka, oblečenie. Pri predstave návštevy dámskeho oddelenia, ktoré často pripomína chaotický zrkadlový labyrint, nás všetkých táto predstava rýchlo prejde. Veď aj tak by sme určite netrafili správnu veľkosť a ešte by sme ju náhodou urazili výberom väčšieho čísla aké má… Alebo nejaká bižutéria, čo na tom, že sme ju darovali na každé narodeniny posledné tri roky. Prípadne nejaká kniha, hádam ešte takú nečítala… Nejdeme pokračovať ďalej, je to nepochybne veľmi zložité.

Jednoduchý darček, veľká radosť

Mnohí sa pri výbere darčeku stále držíme priamej úmery medzi cenou a radosťou, ktorú darček spôsobí, čo je však veľká chyba. Faxcopy ponúka jednoduché riešenia, ktoré však rozhodne vyčaria veľký úsmev na tvári. Napríklad hrnčeky s fotkou. Čo poteší človeka pri rannej káve viac, ako hrnček s fotkou, ktorá zachytáva nejaký úsmevný spoločný zážitok? Jedine tričko s potlačou alebo nápisom podľa vlastného návrhu. Alebo obyčajný fotoobraz, pokiaľ máte tých fotiek viac, ideálne vám poslúži fotokniha. Pokiaľ chcete ešte viac zaujať a tričká s nápismi nie sú podľa vás ideálnym darčekom, určite zaujme foto na plátno. Mať v obývačke obraz, ktorý bude zachytávať nejaký vtipný spoločný zážitok je nepochybne pekné a zaujímavé. Výberom akéhokoľvek vyššie spomínaného predmetu zaručíte, že váš darček bude stopercentne originálny. A vaše možnosti sú neobmedzené, či už vyberáte darček vašej babke, partnerovi, kamarátovi, alebo komukoľvek inému, vždy nájdete vhodné riešenie.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy