Zdravie

Zubár v Bratislave

Presťahovali ste sa do Bratislavy a nemáte tu svojho zubára? Alebo vám ten váš nevyhovuje a hľadáte zmenu k lepšiemu? City Dental Clinic ponúka skvelé služby a prijíma nových pacientov.

Tí zodpovednejší z nás sa k zubárovi vydávame preventívne. Očakávame však profi prístup a toho sa nám nie všade dostáva. Sú tiež chvíle, kedy nás dostihne akútny problém – bolesť, zlomený zub, odlepená korunka či mostík. To potrebujeme k zubárovi rýchlo a bez čakania. V obidvoch prípadoch je tu pre vás zubná ambulancia Bratislava – City Dental Clinic.

Zubný lekár v Bratislave sa vám môže zdať byť utópiou

Obvolávate jednu ordináciu za druhou a obvykle sa dozviete, že nových pacientov neprijíma, alebo vás šokuje extrémne dlhá čakacia lehota na termín? Stomatologická klinika City Dental Clinic k pacientom pristupuje inak. Sama sa im snaží prispôsobiť. Objednávanie je bez dlhého čakania, služby sú kompletné, priamo v ordinácii. Dokonca ani parkovanie u ordinácie nie je žiadnym problémom. Prístup zubárov kliniky je veľmi profesionálny, či už prídete na prevenciu, s akútnym prípadom, alebo sa konečne rozhodnete riešiť svoje zanedbané dentálne problémy. Na jednom mieste na vás čaká zubár, zubný chirurg aj implantológ. Súčasťou služieb je samozrejme aj dentálna hygiena či bielenie zubov. Klinika totiž zamestnáva aj veľmi skúsenú hygieničku.

Objednajte sa k zubárovi online

Zubár Bratislava City Dental Clinic – to sú dentálne procedúry pre deti aj dospelých. Klinika sa špecializuje na záchovnú stomatológiu, protetiku, zubné implantáty, estetickú stomatológiu aj na dentálnu hygienu a bielenie zubov. V prípade akútneho problému môžete využiť taktiež zubnú pohotovosť. Na klinike sa ordinuje šesť dní v týždni, od pondelka do soboty, v niektoré dni až do 20:00. Objednať sa na ošetrenie je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť online formulár a z kliniky vám veľmi rýchlo zavolajú, aby ste sa dohodli na podrobnostiach. A to aj keď ešte nie ste pacientom kliniky.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy