Financie a podnikanie

Výroba svetelnej reklamy sa vyplatí

Premýšľate, ako naštartujete svoj biznis? Stavte na najdôležitejšie pravidlo reklamy – byť vidieť. Pomôže vám svetelná reklama.

Nepodnikajte „v utajení“. Aj na najrušnejšej ulici môžete byť len šedou myškou, ak sa poriadne neprezentujete. Dôležité je predovšetkým byť vidieť. Cez deň, aj večer. Jednoduché riešenie, ako na to, ponúka svetelná reklama.

Nezhášajte! Svetlo je dnes lacnejšie

Platí to aj pre svetelné pútače. Dôvod, prečo sa menšie firmy a živnostníci vyhýbali svetelnej reklame, bola jej cena. Ani nie tak výroba svetelného nosiča, ale energetická náročnosť takejto reklamy. Toto je dnes minulosťou, pretože LED svetelná reklama je nenáročná na spotrebu elektrickej energie. Už teda nie je len výhodou firiem, ktoré v marketingu otáčajú často až nehorázne čiastky. Vidieť môže byť každý a investovať do svetelnej reklamy sa vyplatí.

Zmeňte prístup k marketingu

Kto vás presvedčuje, že si vystačíte pre propagáciu svojho kamenného obchodu s online reklamou na internete, ten vám neradí dobre. Tá je vhodnou pre e-shopy a propagáciu online biznisu. Ale na svoju kamennú predajňu, salón, poradňu či kanceláriu musíte upozorniť v jej mieste. K tomu je ideálny signmaking, teda sústava rôznych značení a nosičov reklamných informácií, ktoré sú umiestnené tak, aby prilákali vašich zákazníkov. Súčasťou je aj svetelná reklama. Tá môže vypadať rôzne. Prezentovať iba logo, propagovať myšlienky, informovať o službách, či proste uhranúť svojim vzhľadom. Okrem miesta predaja sa svetelná reklama používa aj ako imidžová reklama s dobrou viditeľnosťou, trebárs na veľkých fasádach. Prenájom plochy ju robí nákladnejšou a je preto skôr výsadou väčších firiem.

Nechajte si vyrobiť svetelnú reklamu na kľúč

Výroba reklamy, vrátane svetelnej, to je Ravafol. Firma ponúka svetelnú reklamu od návrhu, cez výrobu, inštaláciu, až po servis a údržbu. Vyrobí pre vás svetelné boxy, svetelné 3D nápisy a logá, svetelné reklamné totemy a pylóny, kompozitné kazetové reklamy aj svetelné výstrče. Môžete to však spojiť s ďalšími formami signmakingu. Firma sa tiež špecializuje na retail a ako sama o sebe prehlasuje – tlačí na čokoľvek.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy