Zdravie

Vilcacora – rastlina z peruánskych Ánd, ktorá nakopne vaše obranné reakcie!

Prišla jeseň a s ňou aj obdobie chrípok, nádchy a iných nepríjemných ochorení. Ak si chcete jeseň naplno užívať a nepreležať ju v posteli, potrebujete nakopnúť svoju imunitu. V tom vám pomôže práve Vilcacora!

Ak sa ani vám nepodarilo názov tejto zázračnej rastliny prečítať na prvýkrát, žiadny strach, určite nie ste jediný. Nuž, musíme sa zmieriť s tým, že pomenovania rastlín, ktoré rastú v peruánskych Andách, nebudú veľmi jednoduché… Dobre, poviete si, načo by som však vôbec mal rozmýšľať nad nejakým peruánskym zázrakom, keď mi na posilnenie imunity stačí obyčajný vitamín C? Vedzte, že nestačí. Väčšina z nás, moderných ľudí, žije veľmi rýchlym životom, počas ktorého nemáme čas ani poriadne rozmýšľať nad tým, ako vlastne žijeme, nieto ešte uvažovať nad tým, koľko percent našej stravy tvoria potrebné vitamíny a minerály a či ich dopĺňame v potrebnom množstve. Našťastie sú tu rôzne doplnky stravy, ktoré nám pomáhajú nedostatok prirodzene prijatých vitamínov a minerálov doplniť. Telo však potrebuje veľa rôznych druhov vitamínov, minerálov a iných látok, nielen jeden alebo dva typy vitamínov. Práve preto dávajú zmysel prípravky ako Vilcacora.

Posvätná rastlina Inkov

Vilcacora sa inak ľudovo nazýva aj posvätná rastlina Inkov a toto pomenovania dostala právom. Táto rastlina je tak veľmi cenená najmä kvôli jej kôre, ktorá obsahuje desiatky dôležitých alkaloidov, ktoré sú nevyhnutne dôležité pre správne fungovanie telesných funkcií, najmä pre dobré fungovanie imunitného systému a obranných reakcií. Tablety prípravku Vilcacora obsahujú výťažky kôry Vilcacory, ktoré obsahujú spomínané cenné alkaloidy. Vášmu telu tak dodávate veľmi účinný komplex rôznych látok, ktorých účinok si určite všimnete tak, že zrazu akosi nebudete vôbec chorý. Nebudete sa báť jazdiť električkou, autobusom a stýkať sa s chorými ľuďmi, budete totiž vedieť, že vaše telo je plne pripravené všetkým jesenných neduhom vzdorovať. Tablety Vilcacora zoženiete v e-shope Greenlike.sk. Podporte svoje obranné reakcie a užite si jeseň bez choroby!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy