Nezařazené

Viete, o čom je podnikanie v daňových rajoch? My vám to objasníme

Naše podmienky sú pre bežných podnikateľov takmer neúnosné, o čom sa presviedčame v krátkej dobe podnikania a existencie obchodu a jednotlivých firiem. Ani sa nenazdáme a novú prevádzku predajne, ktorú sme pred nedávnom navštívili už museli zatvoriť. Samozrejme, že v tomto prípade svoje zohráva aj nájom a iné podmienky, no ani platenie daní a odvodov nie je minimálne. Dá sa to však vyriešiť jednou možnosťou.

Keď už nechcete byť obmedzovaní

Pokiaľ máte firmu a nebaví vás zložitý systém zákonov a platenia daní, patríte medzi potenciálnych budúcich majiteľov offshore spoločností. Výraz offshore spoločnosť znamená, že daná firma funguje v daňovom raji. Z klasického prekladu v anglickom slovníku si tiež nájdete ekvivalent prekladu „offshore“ ako v zahraničí. Presne to spĺňa podnikanie touto formou. Väčšinou sú takéto spoločnosti zakladané v oblastiach, kde sa podnikateľ nemusí zaťažovať náročným systémom daní a ostatných vecí. Populárne riešenie si aj preto nachádza stále viac priaznivcov.

Offshore je rajom nie len pre podnik

Odbremení aj vašu peňaženku, pretože nemusíte platiť vysoké dane. Neporušíte tým žiadny zákon, pretože jeho obsah (obchodného zákonníka) by ste možno prečítali za niekoľko minút. Teda minimálne sú dane, v porovnaní s tými našimi žiadne, anonymita a informácie v bezpečí.

Okrem toho je výhodná aj veľmi rýchla frekvencia založenia spoločnosti. Na Seychelách si tak môžete užívať nie len dovolenku, ale riadiť spoločnosť, ktorá vám prináša viac ziskov. Vaše investície budú chránené aj pred očami zvedavých konkurentov.

Ideálne sú pre podnikateľov, ktorí majú v pláne pracovať s väčším obnosom financií a preferujú spomínanú anonymitu. Veľmi často sa vďaka nim praktizuje aj medzinárodný obchod a spolupráca. Tiež sa touto formou zaoberajú marketingové spoločnosti a formy podnikania na internete. Ak spĺňate tieto kritéria, mali by ste pouvažovať nad metódou podnikania cez offshore spoločnosti.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy