Cestovanie

Užite si prekrásnu dovolenku v chatách na Liptove

Krásnych slnečných dní nám pomaly pribúda a naše telo túži byť v spojení s prírodou čoraz viac. Aj to môže byť dobrý dôvod na plánovanie originálnej dovolenky s krásnym ubytovaním na Liptove.

V náruči najkrajšej prírody

Príroda dokáže liečiť. Slnko je zdrojom vitamínu D, čerstvý vzduch obsahuje množstvo kyslíky, ktorý náš mozog potrebuje viac než by sme si mysleli. Zvuky prírody a spev vtákov vytvárajú tie najkrajšie tóny a melódie, ktoré nás dokážu upokojiť a stromy nám dodávajú životodarnú energiu.

Takýchto podmienok je u nás, v oblastiach našej rodnej vlasti, veľmi veľa. Ideálne ale je, ak si viete popri turistike a výlete do prírody zvoliť aj vhodné ubytovanie. Prekrásne chaty Liptov ním určite sú.

V tradičnom štýle drevenice, sa vám bude kontakt s prírodou nadväzovať omnoho lepšie, treba sa len presvedčiť.

Ubytovanie na Liptovskej Mare

Ide o jednu z najväčších vodných nádrží, ktorá slúži ako protipovodňová ochrana. Využíva sa aj na výrobu elektrickej energie a zásobuje vodou. Môžete si tu ale aj príjemne oddýchnuť a načerpať nové sily. V prostredí krásnej prírody bude odpočinok pri vode tým najlepším riešením pre celé telo.

Množstvo nových zážitkov

Užijete si vodné športy, môžete si naplánovať turistiku do blízkych Nízkych a Vysokých Tatier. alebo sa vybrať do aquaparku Tatralandia, kde sa určite zabavia aj vaše deti. Možností je naozaj niekoľko, dôležitou výhodou pre vás ale je, že sa máte, vďaka komfortnému ubytovaniu, vždy kde vrátiť a pripraviť telo na nočný odpočinok.

Navštívte Liptov a jeho skvosty

Je ich niekoľko, no záleží len na vás. Blízke kúpele Lúčky, mnohé jaskyne, historické centrum samotného mesta Liptovský Mikuláš, alebo zjazd na tých najkrajších svahoch v Jasnej. Nezabudnite na výber vhodného ubytovania, aby boli vaše zážitky plnohodnotné a prežité v kruhu tých najbližších.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy