Auto/moto

Snehové reťaze ako ich nepoznáte!

Snehové reťaze poznáme asi všetci, počuli ste však už o ich modernom nástupcovi? Pozrime sa, čo prináša horúca novinka na trhu, rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA.

Zimné reťaze už držal v ruke snáď každý vodič, ktorý jazdí v našich zemepisných šírkach. Či chceme, či nie, každý z nás sa raz ocitne v situácii, kedy snehové reťaze použije. Nech už to bude zasnežená cesta na nejakú zimnú chatu alebo možno iba nejaký horský priechod. Nosiť snehové reťaze so sebou v aute je tak naozaj dobrý nápad, pokiaľ sa nechcete nechať nemilo prekvapiť. Ani tie najlepšie zimné pneumatiky totiž nezvládnu všetko a niekedy sú snehové reťaze proste nevyhnutné. Nie každému vodičovi sa však chce ťažké reťaze nosiť v kufri auta. Nehovoriac o tom, že mnohí vodiči ešte v živote snehové reťaze nenasádzali. Je pravda, že nasadiť snehové reťaze nie je práve najjednoduchšia činnosť pod slnkom. Každý, kto ich nasádzal v hlbokom snehu a ukrutnej zime vám povie, koľko nadávok pri tom použil a že už si to v živote nechce zopakovať. Vyriešia rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA problémy s obyčajnými reťazami?

Rýchle obutie, šetrné k diskom

Rýchloupínacie snehové reťaze MODULA Polaire Grip sú revolučné vo viacerých oblastiach. Skelet z polyuretánu s hrotmi z nehrdzavejúcej ocele je mimoriadne kompaktný a skladný. Hlavnou výhodou voči tradičným reťaziam je rýchlosť nasadenia. Rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA sa jednoducho nasadia po obvode pneumatiky a upevnia o jednu skrutku kolesa, to je celý proces ich montáže, ktorý trvá pár minút a zvládne ho skutočne každý. Sú ideálne pre vozidlá s obmedzeným priestorom medzi pneumatikou a mechanickými časťami vozidla. Navyše, sú vhodné pre všetky typy motorových vozidiel a nepoškodia vaše hliníkové disky. Pokiaľ nejazdíte v ťažkých snehových podmienkach, možným riešením môžu byť aj reťaze autosock. Kde tieto revolučné reťaze zoženiete? Na stránke pneumatiky.sk, kde je najväčší výber snehových reťazí a kompletné zásoby pre všetky typy vozidiel. Tak nečakajte, zaobstarajte si tieto revolučné snehové reťaze aj vy!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy