Auto/moto

JLM Valve Saver, dlhý život pre váš motor!

Asi si viete predstaviť, že výmena ventilov motora nie je lacná záležitosť. Pokiaľ jazdíte na LPG a nechcete ju v najbližšej dobe absolvovať, LPG aditíva budú vašim záchrancom.

Palivá sú v dnešnej dobe veľmi diskutovanou témou. Sú dieselové motory naozaj tak veľmi škodlivé, že čoskoro vymrú? V akom palive je budúcnosť dopravy? Sú ňou elektromobily alebo autá na vodíkové články? Otázok je veľa, presných odpovedí málo. Žijeme však v prítomnosti, preto nás predsa najviac zaujíma, na čom jazdíme dnes. Povedzme, že si chcete kúpiť auto a rozmýšľate nad pohonnou jednotkou. Auto s moderným naftovým motorom nechcete, lebo jazdíte krátke trasy, to by čoskoro „zabilo“ filter pevných častí FAP. Starý diesel bez nových technológií nechcete, lebo je príliš špinavý, rovnako ako nechcete riskovať opačné spektrum čistoty – elektromobil. Zostáva tak benzínový motor, ktorý však veľa žerie a cena benzínu nie je práve najnižšia a na superúsporný hybrid nemáte peniaze. Čo teraz? No predsa LPG alebo CNG!

JLM – jednoducho lepší motor?

LPG a CNG sú nepochybne výhodné typy palív na pohon áut, majú však jednu nevýhodu. Kvôli ich chemickým a fyzikálnym vlastnostiam sa do nich nedajú primiešať aditíva tak, ako sú primiešané v nafte a benzíne. Vravíte si, žiadny problém, načo sú mi aditíva? Nuž, aditíva plnia niekoľko dôležitých úloh. Jedna z nich je ochrana ventilov. Aditíva totiž premazávajú sedlá ventilov, čím ich udržiavajú čisté a plne funkčné po dlhú dobu. Keďže LPG a CNG prirodzene takéto aditíva neobsahujú, musia sa dodatočne do motora vstrekovať pomocou dávkovacej jednotky, napríklad JLM kitu. LPG aditíva, ako napríklad JLM Valve Saver, je vysoko rafinované aditívum vyvinuté odborníkmi z automobilového priemyslu, ktoré efektívne ochráni váš motor. Pokiaľ ste stále verní nafte, nezúfajte, aj pre vás je tu jedno aditívum, VW DPF aditívum. To zabezpečí efektívnu regeneráciu DPF filtra, čím sa vyhnete upchatiu a jeho drahej výmene. Vyberte si z aditív pre DPF a LPG aditív aj vy a jazdite bez bezpečne a bez porúch!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy