Zdravie

Prírodné produkty pomáhajú našim očiam zostať zdravými aj krásnymi

Prírodné produkty pomáhajú našim očiam zostať zdravými aj krásnymi

Zastavte starnutie a omladnite. Často stačí dať svieži vzhľad svojim očiam. Práve vrásky okolo očí na nás často prezradia náš vek, či nám dokonca nejaký ten rok naviac pridajú. Poďte osviežiť svoje oči vhodnými vitamínmi, minerálmi a liečivou bylinkou.

Za vrásky okolo očí, aj za ich unavený vzhľad si obvykle môžeme vlastným pričinením

Niekedy zanedbáme starostlivosť o očné okolie, inokedy sa nedržíme zásad, ako sa vráskam vyhnúť. Oči bez vrások si udržíme nosením slnečných okuliarov, ale aj tým, že si nebudeme podopierať hlavu v oblasti okolo očí, či si pre spánok zvolíme správny vankúš. Nič nám to však nebude platné, ak budú naše oči unavené. Dajte očiam správne vitamíny a minerály proti únave aj na podporu funkcie zraku. Pomôže tiež rokmi preverená bylinka – očianka rostková. Tento kokteil zdravia a krásy pre svoje oči nájdete v produkte Betavid s očiankou rostkovou. Vyrába ho česká spoločnosť Naturvita a na Slovensku ho distribuuje firma Happy Trade.

 

Čo potrebujú naše oči pre zdravie a proti únave?

Betavid ponúka zaujímavý mix účinných zložiek proti únave očí aj pre ich zdravie. Obsahuje beta karotén, teda provitamín, z ktorého enzýmovou oxidácou vzniká vitamín A. Ten je dôležitým vitamínom pre zdravé oči, taktiež podporuje videnie za šera a zdravie slizníc. Betavid obsahuje ideálnu dennú dávku tohoto provitamínu.

Ďalšou zložkou sú antokyanozity a ďalšie flavonoidy, ktoré obsahujú čučoriedky a červené víno. Hlavne čučoriedky sa pre zdravie očí tradične odporúčajú. Obsahujú antioxidanty chrániace telo pred škodlivými voľnými radikálmi, pôsobia pozitívne na cievne kapiláry a ovplyvňujú tvorbu kolagénu v oku aj funkciu sietnice.

Prípravok obsahuje taktiež extrakt z očianky rostkovej (8:1). Táto rastlina je ako pomocník pre zdravé oči známa už od stredoveku. Podporuje lepšie videnie predovšetkým u unavených očí, oči udržiava zdravé a podporuje aj funkciu sietnice oka.

TIP: Produkt Betavid predáva internetová lekáreň Greenlike.sk.

 

 

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy