Zdravie

Prečo uprednostniť zubné mini implantáty pred klasickými dentálnymi?

S pribúdajúcim vekom sa naše zuby čo raz viac poškodzujú. Vypadávanie zubov môže byť spôsobené aj nezdravým životným štýlom, zlou stravou a nesprávnou ústnou hygienou. Každý z nás by chcel mať krásny biely úsmev ideálne so všetkými zubami do čo najvyššieho veku. Ak sa vám napríklad často kazia zuby a vždy je to postupné, idú jeden za druhým a to nemusí byť práve najlacnejšou záležitosťou.

Postupné nasadzovanie koruniek či nesnímateľných náhrad počas dlhšieho obdobia vášho života môže byť zdĺhavé a skutočne drahé. Nie každý má v obľube návštevu zubára. Prečo teda nepodstúpiť jednoduchý jedno rázový zákrok, vďaka ktorému bude váš úsmev neodolateľný a vaše úspory ako tak zachované?

Zubné náhrady

Zubné náhrady už pre vás nemusia byť nič nepríjemné, pre váš úsmev dnes už existuje jednoduché riešenie. Mini implantáty sú titánové skrutky, ktoré sú oveľa menšie ako dentálne implantáty a vďaka tomu sa môžu používať aj vo veľmi obmedzenom priestore. Ich kompaktná konštrukcia spája nadstavbu implantátu a titánové jadro, na ktoré sa pripevňuje ortopedická konštrukcia. Protéza, ktorá sa používa na mini implantáty je cenovo oveľa výhodnejšia ako tá, ktorá sa používa pri klasických implantátoch.

Úsmevné výhody

Okrem toho, že vás takáto protéza vyjde oveľa lacnejšie, pre zavedenie týchto mini implantátov sa nevyžaduje plastika kosti. Skutočnou výhodou je, že tieto implantáty sa dajú zaviesť aj v skutočne obmedzených priestoroch. Stomatológia aupark – HAPPYDENT poskytuje pre vás aplikáciu týchto implantátov a s nimi sa môžete o všetkom odborne poradiť. Návšteva zubára už pre vás viac nemusí byť žiadnym postrachom. Odborný a profesionálny prístup, individuálne vyšetrenie a kľudný prístup k pacientom je prvoradý. Vďaka tomu sa môžete tešiť na nový dokonalý úsmev bez obáv.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy