Zdravie

V zdravom tele zdravý duch – prečo sú pre nás dôležité vitamíny?

Vitamíny v ľudskom tele sú veľmi dôležité, pretože napomáhajú pri budovaní imunitného systému a udržiavajú organizmus a jeho obranyschopnosť v dobrom stave. Veľké množstvo vitamínov nájdeme najmä v ovocí a zelenine, ich pravidelnou konzumáciou naše telo príjme potrebné vitamíny, je to ale dostatok?

V zime je obranyschopnosť človeka napádaná vonkajšími podmienkami a chladným vzduchom, ktorým sa šíria vírusy a človek tak ľahko podľahne ochoreniam. Nachladnutie či chrípka môže byť pre niekoho len ničím, nad čím mávne rukou, pre iných to môže byť náročné a potrebujú to vyležať. Oslabená imunita sa dá posilňovať, a to doplneným vitamínov a minerálov do tela. Keď vám ako zdroj vitamínov nepostačí ovocie a zelenina, vyskúšajte prírodné produkty, ktorých užívanie vám pomôže k zlepšeniu vášho zdravotného stavu.

Najdôležitejší vitamín C

Vitamín C je veľmi dôležitý, podporuje totiž váš imunitný systém a vďaka nemu budete opäť zdravý ako rybička. Dostupný je pre vás aj vo forme kapsúl, ktoré sú rozpustné a vďaka ich postupnému uvoľňovaniu vo vás udržia vitamín C aj po dobu ôsmych hodín.

Kde vitamín nájdete?

Vďaka spoločnosti NATURVITA, českému výrobcovi doplnkov výživy, môžete vyskúšať produkt Extra C s postupným uvoľňovaním, ktorý nájdete na eshope greenlike.sk. Balenie obsahuje deväťdesiat kapsúl a odporúčaná dávka je jedna kapsula denne.

Zvýšením množstva vitamínu C vo vašom tele dosiahnete lepší zdravotný stav a budete sa cítiť skvelo. Váš imunitný systém bude plne vyzbrojený proti všetkým možným nástrahám a chorobám. Vitamíny a minerály vám pomôžu aj v boji proti únave a nedostatku spánku. Vyskúšajte ich aj vy doplniť do vašej stravy prostredníctvom dostupných výživových doplnkov a najmä prírodných produktov, ktoré sú pre vás dostupné a zdravé.

 

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy