Móda a štýl

Pre pánov: Vhodne zvolený účes zvýraznia vaše črty

Otázka dokonalého účesu už dávno nepatrí iba ženám. V súčasnej dobe ai coraz viac múzou záleží na ich vizáži. A to je dobre, samozrejme! Z ulíc sa tak pomaly vytrácajú účesy strihanie podľa hrnca a stále častejším tak mozem vídať zaujimave strihy, ktorým nechýba nápad ai šmrnc. Avšak pozor – vybrať správny pánsky účes je oriešok! Nie vždy sa totiž oplatí pocuvat aktuálne módne trendy Alebo sa spoliehať na radu kamaráta. Ak uvažujete o novom zostrih, potom je náš dnešný článok učený práve vám. My totiž vieme, aký účes vám sadne podľa tvaru vasej tváre.

Počúvajte svoje rysy – príroda vám je nenadelila len tak!

Všemocná príroda každému z nás nadelila do vienka nielen určitej proporcie, ale aj rysy – a práve na tie sa dnes spoločne pozrieme. Rovnako ako u žien si aj muži svoje účesy musia vyberať podľa toho, akými rysy disponujú. Kto bude chcieť riskovať a vybočiť z radu, môže vyberať aj v iných vodách. Kto ale túži po istote, ten si odpoveď na otázku „aký účes mi sadne“ nájde v nasledujúcich riadkoch!

Tvár v tvare štvorca

Muži so štvorcovým tvárou zmieňujeme hneď na začiatku a to z jedného prostého dôvodu: práve tento tvar tváre je najviac univerzálne a sedí mu prakticky akýkoľvek účes alebo strih. Disponujete Ak teda práve týmto tvarom, potom si môžete veselo pískať. Našou jedinou radou bude odporúčanie účesov s prostříhanými boky – s tými zaručene nič nepokazíte.

Tvár v tvare oválu

Jemné oválne rysy tváre pôsobí na pohľad veľmi príjemne a dobrou správou je, že aj v tomto prípade sú muži vlastniaca tento tvar tváre výhercovi v lotérii – výber vhodných a dokonale padnúcich účesov je rovnako veľmi pestrý. Dovolíme si ale odporučiť neexperimentovať s účesy s ofinou, tým sa snažte vyhnúť oblúkom.

Tvár v tvare trojuholníka

Ak disponujete trojuholníkovým tvarom tváre, potom si musíte dávať pozor, akým smerom sa pri výbere účesu vydáte. Hoci to hovoríme neradi, práve tento tvar je najviac zamotaný a zradný. Ak nechcete zažiť módne faux-pas, potom stavte na dlhšie strihy, ktorým nebude chýbať objem.

Tvárou v tvár obdĺžnik

Niečo Medzi – tak by sa dali Veľmi výstižne a stručne kontrolný ideálne účesy pre mužov s obdĺžnikovým tvarom tváre. Nestávkujte ani na krátke, ani na príliš dlhé zostrih. Namiesto toho sa snažte vydať tzv. Zlatú strednú cestu.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy