Super tipy

Našli sme ten najlepší darček pre vaše dieťa

Najkrajšie sviatky v roku sa blížia a viete ako sa hovorí, že šťastie praje pripraveným. Možností na to, ako niekoho blízkeho obdarovať je v súčasnosti naozaj viac než dosť. Pokiaľ sa jedná o malé deti, môže to byť už menší problém. Nikto z vás asi nechce svojim ratolestiam odoprieť radosť z obľúbenej hračky, po ktorej tajne túžia. Tento náš krátky sprievodca vám predstaví posledné novinky z dielne šikovných výrobcov, ktorí sa snažia dnešný trh obohatiť niečím výnimočným.

Čím chceš byť?

To je asi najčastejšia otázka, ktorú zvyknú niektorí ľudia deťom zo zvedavosti položiť. V takomto veku je ale ťažšie odhadnúť smerovanie a cieľ, ktorým sa bude váš potomok uberať. Vy môžete tieto situácie trochu ovplyvniť a lepšie nasmerovať. Ide to aj s pomocou zaujímavých hračiek, ktoré sa na trhu nachádzajú. Tie staršie generácie si možno ešte pamätajú, ako sa vozili v známej oranžovej tatre. Dnes sa vaše dieťa môže voziť v elektrickom autíčku.

Budem mať pekné auto

Touto novinkou svoje dieťa naozaj prekvapíte. Autíčko je ideálne pre deti vo veku od 1 až do 4 rokov. Jeho ovládanie máte plne vo svojich rukách, no zvládne to s volantom aj vaše dieťa. Samozrejme, že za ideálnych podmienok a dodržania všetkých bezpečnostných pokynov.

Elektrické autíčka sa dajú využívať ako súčasť prirodzenej hry a vývoja dieťaťa v interiéri alebo exteriéri, pričom by ste mali dodržať určité priestorové limity. Dokonalý model klasického auta, ktorý môže vaše dieťa naučiť základným pravidlám premávky, čo musíte mať samozrejme pod kontrolou diaľkovým ovládaním.

Povozím ťa na motorke

Muži majú radi adrenalín a v prípade malých chlapcov sa to môže prejaviť tiež. Niekedy je to aj o ich vzoroch, ktoré vo svojom okolí majú. Pre chlapcov vo veku od dvoch do štyroch rokov tu preto máme elektrickú motorku. Zadná časť je posadená na dvoch kolieskach, čím sa zaisťuje stabilita. Maximálne zaťaženie je 25 kg, takže na všetky obavy z nevyužitia tejto hračky môžete zabudnúť. Objednajte si moderný a originálny darček a potešíte ním svojich najmenších.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy