Super tipy

Najlepší priateľ do lesa? Nenápadná fotopasca!

Patríte aj vy k milovníkom prírody? Určite mnohí z vás radi spoznávajú našu prírodu a zachytávajú jej krásne úkazy na fotografie. Ak sa obávate zlého počasia, ktoré zabráni vašej prechádzke do lesa, no aj napriek tomu by ste chceli zachytávať rôznu lesnú zver, zoznámte sa s fotopascami. Unikátne maskované zariadenie, ktoré môžete umiestniť kdekoľvek na vašom obľúbenom mieste v prírode, a vďaka ktorému zachytíte každý pohyb. Nie je to úžasné?

Mnoho z vás žije blízko lesa a vie, že lesná zver sa vyskytuje v pravidelných intervaloch na určitých miestach. Kto má ale čas stáť celý deň na jednom mieste pri fotostatíve a čakať, kedy sa niečo okolo pohne? To už viac nie je potrebné. Moderné fotopasce sú zariadenia, ktoré zachytia fotografiu pri nasnímaní akéhokoľvek pohybu. Dokonca môžu vytvárať aj video a sú odolné voči vetru, čím sú vhodné pre vonkajšie použitie.

Máte obavy zo zlodejov?

Ak bývate v rodinnom dome a obávate sa o svoj majetok, ktorý nemusí byť najlepšie strážený, môžete si jednoducho umiestniť fotopascu na vašom pozemku. Dokonale zachytí pohyby zlodeja a pošle vám upozornenie na váš mobil, či už na email alebo ako MMS. Vďaka tomu môžete okamžite zakročiť voči nežiadaným návštevníkom. Fotopascezodpovedne postrážia váš majetok namiesto vás alebo namiesto strážneho psa. Spoľahlivo zachytí akýkoľvek pohyb, dokonca vďaka jej vlastnostiam zachytí pohyb aj v noci, v nepriaznivých podmienkach pri slabšej viditeľnosti aj po tme.

Široké spektrum ponuky aj využitia

Fotopasce od výmyslu sveta nájdete na internetovej stránke efotopasce.sk, kde nájdete rôzne druhy a typy. Obzvlášť si môžete zakúpiť fotopascu s využitím MMS, s českým alebo slovenským menu systémom, fotopasce na zlodejov alebo si môžete vybrať podľa vášho vkusu a jej vzhľadu, kľudne aj podľa ceny alebo jedny z najpredávanejších značky Welltar.

Predstavte si zariadenie, vďaka ktorému už nebudete musieť ísť do lesa v nepriaznivom počasí, jednoducho počkáte a fotopasca zachytí nádherné fotografie za vás. Fotopasca je skvelým pomocníkom, a to najmä pri odhaľovaní nelegálnej činnosti pytliakov, ktorí lovia zver v lese za účelom jej predaja. Dokáže detailne zachytiť zlodejov, fotografie či video sú žiadaným dôkazovým materiálom, ktorý poskytne identitu aktérov.

Ak sa chcete bližšie zoznámiť so zverou žijúcou vo vašom okolí, jednoducho umiestnite fotopasce na nejakom mieste, a neskôr na základe fotografie jednoducho identifikujete o akú zver ide, v akom množstve sa tam vyskytuje. Prináša tak prvotriednu pomoc pri utváraní štatistík ohľadom lesnej zvery. Fotopascu môžete umiestniť napríklad aj v najbližšom vtáčom hniezde, či už bocianov alebo lastovičiek. Jednoducho tak môžete zachytiť ich život, prílety, odlety, kŕmenie a výchovu mláďat. Keďže väčšina zvieratiek je vždy veľmi plachá, priblíženie sa k nim nepripadá do úvahy. Preto sú zábery z fotopascí také jedinečné.

Prečo si zaobstarať vlastnú fotopascu?

Na použite fotopasce nepotrebujete elektrickú energiu, fungujú totiž na baterky, ktoré si jednoducho dobijete. Ich inštalácia je jednoduchá, pri ich objednaní k nim získate aj príslušenstvo na manipuláciu a nastavenie. Bežný okoloidúci si vašu fotopascu vôbec nemusí všimnúť vďaka jej nenápadnému vzhľadu a maskovaniu. Pri zachytení fotografie vám zariadenie pošle okamžitú MMS, a je len na vás, v akej kvalite bude, to závisí od výberu zariadenia. Fotografie môžu byť zachytené až do vzdialenosti dvadsať metrov a v zornom uhle od päťdesiat do stoosemdesiat stupňov. Fotopasca sa sama nikdy neprezradí, a to vďaka neviditeľnému blesku, zver sa nevyplaší a vaše fotografie budú kvalitné aj v noci a za zníženej vzdialenosti.

Vytvorte nenápadné a kvalitné fotografie, aké nezachytí nikto iný. Budú výnimočné a vaše.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy