Super tipy

Ideálny darček pre počítačového hráča?

Vyberáte darček pre človeka, ktorého záľubou je hranie počítačových hier? Napríklad populárnej hry csgo? Máme pre vás tip na darček – karambit fade.

Vybrať darček nie je vždy jednoduchá úloha. Najmä vtedy, pokiaľ daného človeka veľmi dobre nepoznáte. Vtedy sa možno rozhodnete pre nejakú čokoládu a nejakú univerzálnu vec, ktorá neurazí, ale ani nejako špeciálne nepoteší. Alebo vyberáte darček pre človeka, ktorého poznáte, ale jeho záľuby a život vám neprinášajú žiadne nápady, čo by ste mu mali darovať. Takým človekom je napríklad aktívny hráč počítačových hier. Tie sú dnes veľmi rozšírené, preto sa s týmto problémom môžete jednoducho stretnúť. Povedzme, že osoba, ktorú chcete obdarovať, hrá veľmi populárnu hru – csgo. Kúpite mu nejakú počítačovú hru? Asi nie… Môžete mu však kúpiť nejaký suvenír, napodobeninu niečoho, čo sa v hre vyskytuje. V prípade csgo sú to napríklad nože csgo. Presnejšie, karambit csgo. Čo je to vlastne zač?

Nôž, ktorý sa len tak nevidí

Karambit je typ noža, s ktorým sa len tak v bežnom živote asi nestretnete. Základným prvkom, ktorým sa odlišuje od ostatných nožov, je tvar jeho čepele. Tá je tvarovaná po vzore tigrieho pazúra, teda je zakrivená. Zakrivenie nemá len estetický charakter, práve naopak. Práve krivý tvar prináša karambitu vynikajúce vlastnosti. Kým v minulosti bol používaný v poľnohospodárstve ako všestranný pomocník pri mnohých prácach, časom sa prišlo na to, že rovnako dokáže byť efektívny aj v iných oblastiach života. Presnejšie, v oblasti sebaobrany. Preto je súčasťou mnohých hier, v našom prípade karambit csgo. Umožňuje rýchle, jednoduché a presné odrazenie útoku a zasiahnutie protivníka do miest, kde by ste ho obyčajným nožom zasiahli len veľmi ťažko. Najvýraznejší karambit csgo je karambit fade, ktorý jednoducho spoznáte kvôli jeho výnimočnej farbe a spracovaniu. Jedná sa o napodobeninu z hry csgo, ale nenechajte sa zmiasť! Nie je to žiadny poličkový „lapač prachu.“ Karambit fade je plne funkčná replika obľúbeného noža z hry csgo. A darček je na svete!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy