Super tipy

Vianoce plné odmien

Pomaly sa blíži koniec roka, naznačujú nám to aj snehové vločky poletujúce vo vzduchu. Samozrejme, s príchodom zimy sa nám spájajú najkrajšie sviatky roka – Vianoce. Niektorých z vás možno potešíme, iných pri týchto slovách doslova strasie. Poviete si možno, prečo je to tak. No je to spojené s večným zhonom nielen doma, ale aj v obchodných centrách. Keď vidíme rad, automaticky mám chuť zvrtnúť sa na päte a utiecť.Áno, hovoríme o darčekoch, ktoré urputne zháňame niekedy na poslednú chvíľu. A pritom je to také ľahké a jednoduché.

Dá sa to aj bez zhonu

Mnohí sme objavili čaro internetových obchodov a e-schopov. Nielenže môžeme nakupovať pri popíjaní kávičky s kamarátkou, ale ušetríme čas a niekedy aj nemálo peňazí. Pritom sa hovorí, že obdarovať niekoho je ten najkrajší pocit. Čo však, ak nevieme, čo podarovať? U žien je to viac-menej ľahké. Dobrá kniha alebo značkový parfém určite potešia každú príslušníčku nežného pohlavia. Dáte mi určite za pravdu, že vianočný darček pre muža je už ťažšie sústo. Hlavne, ak chceme potešiť.

Aký darček poteší muža?

Tipy na vianočné darčeky pre mužov sú teda neoceniteľné. Značková pánska vôňa poteší nielen muža, ale možno hlavne jeho partnerku. Kvalitné kreslo na príjemné čítanie kníh alebo novín tiež nie je na zahodenie. Kožená peňaženka alebo opasok sú veci, ktoré sú nielen praktické, ale predovšetkým majú svoju kvalitu a šmrnc. Možno vaša polovička rada varí, preto ho iste potešia aj rôzne vychytávky do kuchyne. A ak podarujete niektorý z wellness pobytov, potešíte nielen svojho partnera. Čo bude hitom tohtoročných Vianoc síce nevieme, ale darček venovaný z lásky je silný favorit.

Ide to aj bez zhonu a dokonca s odmenou!

Spomínali sme teda úsporu času, ale aj peňazí. Nemyslíme tým len to, že niektoré veci nájdeme omnoho lacnejšie ako v kamenných obchodoch. Myslíme predovšetkým na to, že nákupom na internete môžeme vlastne zarábať. Pýtate sa , ako? Existuje totiž nákupný a vernostný klub cashback, ktorý vám za každý nákup vráti nejaké tie peniaze z nákupov späť. Vianoce s Tipli vám môžu teda zarobiť na kúpe darčekov. A vy môžete potom obdarovať možno aj sami seba.

Ak sa rozhodnete zaregistrovať sa na Tipli, získate nielen odmeny za vaše nákupy, ale aj informácie o zľavových akciách. Na stránkach obchodov získate nákupnú inšpiráciu a starosť s darčekmi tak prenecháte na nich. Prežime teda Vianoce bez stresu a zhonu v kruhu našich najbližších s darčekmi, ktoré nás vedia potešiť a prekvapiť.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy