Lifestyle

Guličky pre vaše potešenie

Aj tak by sa dali nazvať v poslednej dobe veľmi populárne guličky, ktoré spôsobujú rozkoš. Popularita by sa im dala pripísať aj vďaka známemu filmu 50 odtieňov sivej, kde ich využitie našlo svoje opodstatnenie. Ak by ste si vo svojom vzťahu chceli dopriať podobné chvíle, neváhajte si ich zaobstarať. My vám o nich niečo bližšie prezradíme.

Materiály

Tradičné Venušine guličky sa v minulosti vyrábali z pevného kovu alebo skla, ale ich moderné verzie sú vyrobené z rôznych materiálov vrátane:

  • nehrdzavejúcej ocele
  • skla
  • silikónu
  • plastu
  • nefritu

Typ ich zloženia má veľký vplyv na celkovú skúsenosť, pretože obtiažnosť držania guličiek vo vagíne sa môže líšiť v závislosti od materiálu. Nehrdzavejúca oceľ môže byť ťažšia na držanie a lepšie sa hodí pre pokročilejších používateľov, zatiaľ čo silikónové materiály sú zvyčajne jednoduchšie na používanie aj pre začiatočníkov. Preto ich vo vašom obľúbenom sexshope vyberajte podľa všetkých spomínaných kritérií.

Pôvod

Venušine guličky, ktoré sú vložené do vagíny, pomáhajú pri sexuálnej rozkoši. Sú často duté a môžu aj vibrovať, čo zvyšuje intenzitu potešenia.

V rôznych formách boli používané ženami v celej ľudskej histórii. Predpokladá sa, že pôvodne ich vytvorili a používali japonské ženy predtým, ako sa rozšírili do Číny (niekedy označované ako čínske zvončeky) Indie, Vietnamu a potom do Európy. Neskôr sa stali známe po celom svete a dnes ich môžete mať doma aj vy. Tak neváhajte a doprajte si dávku rozkoše, ktorá vám určite spríjemní život.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy