Super tipy

Cateringové služby v Bratislave – svetová úroveň a služby nielen pre firmy

Catering ste určite zažili na rôznych firemných večierkoch, vernisážach a podobných akciách. Tam patria už dlho. Ale napadlo vás objednať si catering na súkromnú oslavu narodenín, na detskú párty, či ňou vyriešiť svadobnú hostinu?

Poďte si užiť skutočné maškrty. A úplne bez práce. Cateringové služby si môžete objednať nielen ako riešenie pre firemnú akciu, ale aj súkromne. Veľké oslavy sú pre firmy samozrejmosťou, ale nepohrdnú ani tými komornejšími. Pripravené sú na oboje. Konečne si tak môžeme oslavy užívať tak, ako ich vidíme v hollywoodskych filmoch. Bez práce. Cateringové služby v Bratislave sú na svetovej úrovni.

Svadobná hostina inak

Svadobná hostina sa na Slovensku rieši obvykle kombináciou pohostenia v prenajatej reštaurácii a vlastných pokrmov, obvykle zákuskov. Je to drina. Pečie sa aj dva týždne dopredu. Poďte skúsiť pohostenie na svadbu naplánovať inak. Prenajmite si krásne priestory u ktorých nemusí byť reštaurácia. A objednajte si catering. Komplet. S pohostením – sladkým aj slaným, s vareným jedom aj s jednohubkami, s barom, a dokonca aj s kompletným jedálenským vybavením – jedálenským nábytkom aj jedálenským servisom. Nezabudnite ani na obsluhu. To všetko vám dokáže dobrý catering ponúknuť.

Čím oživiť svadbu, večierok alebo párty?

Veľkým hitom cateringových služieb je varenie naživo. Kuchár či kuchári môžu na mieste pripravovať rôzne špeciality. Obľúbené je živé profesionálne grilovanie, alebo príprava francúzskych palaciniek. Tie má rád snáď rád každý a prísun sladkého to zaistí po celú dobu akcie. Na svadobnej hostine si tak, pokiaľ ide o zákusky, môžete vystačiť so svadobnou tortou, palacinkami a trebárs s čokoládovými fontánami rozmiestnenými po sále. V nich si hostia môžu namáčať ovocie alebo churros.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy