Super tipy

Balančná dvojkolka Ninebot: Keď vás prestane baviť chodiť pešo …

Nebaví vás chodiť pešo a hľadáte alternatívu k bežným dopravným prostriedkom? Spôsobov, ako sa svižne dostať do cieľa, je veľa, ale len máloktorý je tak štýlový a zábavný ako jazda na balančné dvoukolce. Ešte ste o nej nepočuli? A čo takto Segway? Populárna vozítko zrejme netreba predstavovať. Stačí sa predkloniť a vozítko vyrazí vpred. Zatáča sa náklonom riadidiel na stranu a cúva ľahkým záklonom. Je to jednoduché a neskutočne osviežujúci. Obstarávacia cena bohužiaľ robí z futuristického dopravného prostriedku pomerne nedostupný tovar …

Segway bol kráľ, ale potom sa objavil Ninebot

Vozítko Segway sa dostalo na trhu v roku 2001 a spôsobilo malú revolúciu. Jeho uplatnenie je veľmi široké a neobmedzuje sa len na mesto. Balančná dvojkolka sa hodí aj to terénu, haly alebo skladu. Stačí si vybrať typ so špecifickými vlastnosťami.

Elektricky napájaná vozítka Segway sú rýchla, ľahko ovládateľná a ekologická. Odradiť vás môže „len“ vysoká cena, avšak ani tá by nemusel byť neprekonateľnou prekážkou. Každý výrobok má svoju alternatívu a v prípade značky Segway ide o dvojkolka Ninebot. Kvalita je porovnateľná, ale obstarávacia cena v priemere o 40% nižšie.

Lacnejšie, veľmi kvalitné a atraktívne

Balančná dvojkolka Ninebot slávi úspech. Ponúka modernú technológiu, vysokú mieru bezpečnosti a kladne hodnotený dizajn. To všetko za výrazne nižšiu cenu ako konkurent Segway.

O pohon Ninebotů sa starajú vysokokapacitná Li-ion akumulátory, ktoré dodávajú energiu výkonným a veľmi úsporným elektromotorom. Všetko riadi rýchly procesor a sofistikovaný softvér, ktorý neustále kontroluje stav a funkčnosť kľúčových obvodov. Dojazd dvojkoliek je cca 20 – 30 km, pričom závisí od typu terénu, rýchlosti jazdy a váhe cestujúceho.

Na dvoukolce môžete vyraziť do mesta, prírody aj na golf

Elektrické dvojkolka sú neskutočne príťažlivé a cestovanie vďaka nim dostáva úplne nový rozmer. Môžete si vybrať medzi niekoľkými variantmi ako Ninebot-CITY (spevnený povrch v meste), Ninebot-OFFROAD (náročnejší terén) či Ninebot-GOLF s držiakom na golfové bagy. Za zmienku stojí tiež model Ninebot, ktorý možno ovládať špeciálne aplikácií v smartfóne.

Páči sa vám? Nečudujem sa, asi si ju taky kúpime.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy