Super tipy

5 dôvodov, prečo je iPhone lepšou voľbou

Premýšľate nad výmenou mobilného telefónu a hľadáte čo najlepšiu alternatívu? V posledných rokoch sa veľkej obľube tešia najmä mobily od Apple. Ľudia si ich nekupujú len kvôli imidžu a známej značke, ale aj kvôli skvelým vlastnostiam.

1. Úžasný dizajn, ktorý padne do oka každému

Apple je jednou zo značiek, ktorá si dá na dizajne produktov ozaj záležať. Či už ide o mobilné telefóny, počítače alebo tablety, nenájde sa medzi nimi model, ktorý by sa vám nepáčil. Mnohí výrobcovia sa Apple po mnohých stránkach snažia napodobniť. Niektorí menej úspešne, iní neúspešne. Každopádne, zatiaľ nie je nad originál.

2. Pri kúpe iPhone sa nemusíte zaoberať jeho vlastnosťami

Určite to sami poznáte. Pred tým, ako si zakúpite telefón, riešite jeho technické parametre a vlastnosti. Trávite celé hodiny nad recenziami, radami, štúdiom procesoru či grafiky. Pri iPhone vám táto starosť odpadne. Telefóny totiž fungujú skutočne bez problémov.

3. Široká škála aplikácií

Patríte k tým, ktorí radi využívajú rozličné aplikácie? S iPhonom budete vždy napred. Hry a služby sú dostupné skôr pre iPhone ako pre Android.

4. Softvér, ktorý je nový a zaručene vás nesklame

S iPhonom budete navyše neustále chránený. Najnovšie aktualizácie sú totiž dostupné všetkým. Nielen pre najnovšie modely, ale aj pre tie, ktoré sú o niečo staršie. Váš telefón tak bude stále updatovaný, rýchly a jeho používanie maximálne bezpečné.

5. Kupujete telefón svojmu dieťaťu? iPhone vám poskytne najlepšiu rodičovskú kontrolu

Vaše dieťa neprevedie platbu bez vášho vedomia. Výhodou je tiež, že môžete zdieľať aplikácie, ktoré niekto z rodiny zakúpil a vidieť polohu člena rodiny.

Máte problém s telefónom? Oprava iPhonu ešte nikdy nebola jednoduchšia. Navštívte servis iDoctor, ktorý vám za krátky čas navráti váš telefón do pôvodného stavu. V servise mobilov nájdete náhradné diely na mobily podľa potreby.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy