Lifestyle

Erotická zoznamka nám začína mladnúť

Čoraz viac nezadaných ľudí skúša svoje šťastie na internetovej zoznamke. Mnohí, ak práve nehľadajú dlhodobý vzťah, ale nechcú stráviť večer sami, si obhliadnu potencionálneho partnera na jednu noc práve na erotickej zoznamke.

Nájsť si partnera je dnes ťažšie

Výskumy prekvapivo ukázali, že častokrát nejde len o mužov v strednom veku, ale na špeciálnej erotickej zoznamke sa objavujú čoraz častejšie aj mladé ženy a muži do tridsať rokov.

Prekvapením však už nie je ani vekový priemer okolo 25 rokov. Psychológovia predpokladajú, že tento fenomén funguje predovšetkým vo väčších mestách, kde vládne určitá anonymita a kde je vzhľadom na vysokú mieru pracovného vyťaženia ťažké nájsť si partnera na vzťah.

Pozor na informácie

Určite nie je nutné pripomínať, že táto forma komunikácie je anonymná. Vždy majte na pamäti, že čokoľvek niekam napíšete, zostáva uschované vo virtuálnom priestore. Rovnako ako sa vy určitým spôsobom „upravíte“ v profile tak, aby ste zapôsobili čo najpríťažlivejšie, urobí to bezpochyby aj partner na druhej strane. O tom, do akej miery sú jeho informácie o sebe pravdivé, sa dozviete až pri osobnom stretnutí.

Pri zverejňovaní akýchkoľvek fotografií buďte čo najopatrnejší. Toto pravidlo platí rovnako pre mužov aj ženy. Dajte si pozor a žiadne osobné fotky o sebe neposielajte neznámej osobe, najmä ak existuje riziko, že by mohli byť zneužité.

To isté platí aj osobných informáciách z vášho života. Adresa vášho domu, vaše zamestnanie, osobné informácie o príbuzných, nič z toho by sa nemalo objaviť na stránke zoznamky ani v osobnej pošte. Tu ide o potešenie a rozkoš, ktorú tu určite nájdete.

Pre lepšie zoznámenie používajte filter

Ani na sexzoznamke nemusíte strácať čas. Používajte filter na vek, pohlavie, záľuby a podobné informácie. Na mnohých už existuje aj takýto filter vhodných partnerov. Vždy si vyberte len dôveryhodnú sexzoznamku.

Na záver sa držte predovšetkým vlastnej intuície. Ak si partnerom či samotným založením profilu nie ste istý, jednoducho to nechajte tak. Vždy existuje možnosť vec si dobre premyslieť. Ísť do podobnej aktivity s obavami vám nakoniec neprinesie očakávanú zábavu, ale skôr pocit neistoty a sklamania. Pri hľadaní správneho človeka vám prajeme teda veľa šťastia vea spoločne strávených chvíľ.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy