Voľný čas a relax

Vyrazte si na bicykle celá rodina. Bike Košice nájde model pre každého

Bicykel by mal byť základnou športovou výbavou každej rodiny. Už deti je vhodné viesť k tomuto univerzálnemu športu, ktorý je súčasne praktickým a ekologickým dopravným prostriedkom. Poďte si túto jeseň užiť naplno na bicykloch. Ak potrebujete, nové si kúpte na Jumpsport.sk.

Na bicykel už predškolákmi

Dieťa je obvykle na bicykel zrelé už okolo tretieho roku. Zatiaľ síce s postrannými kolieskami, ale na rovinaté výlety po krásnych, jeseňou zafarbených parkoch, s celou rodinou, to bude stačiť. Počítajte s tým, že akonáhle váš potomok ochutná kúzlo „šoférovať“ vlastný bicykel, do cyklosedačky už ho nedostanete. S menšími deťmi ale môžete vyraziť práve s ňou, alebo dieťaťu zadovážte kvalitné odrážadlo, teda vlastne bicykel bez pedálov. Plastové hračky nie sú vhodné.

Bicykle z JUMP SPORT

JUMP SPORT má dve predajne v Košiciach – KVP a MIER. K tomu perfektne zásobený e-shop, ktorý vám bicykel aj cyklopríslušenstvo zašle kamkoľvek po Slovensku. Firma predáva stále žiadanejšie elektrobicykle, klasické mestské bicykle, street a BMX bicykle, ďalej cestné, horské, celoodpružené, zjazdové a freerajdové, krosové, trekingové, fitnes aj Enduro bickykle. Samozrejme nechýbajú už zmienené detské bicykle a odrážadlá.

Vyskúšajte si ho

Firma ponúka aj špeciálnu službu. Vysnený bicykel si máte možnosť vyskúšať a po zložení kaucie a zaplatení požičovného si na bicykli máte možnosť zajazdiť. Dve hodiny, ale aj týždeň. Záleží len a vás. Alebo si ho požičať ako z požičovne na dovolenku.

Kompletné vybavenie aj servis

Bike Košice, to nie sú len bicykle, ale aj kompletné príslušenstvo k bicyklom a cyklovýbava. Prilby, oblečenie, okuliare, tašky a nosiče, všetko pre údržbu… To je len časť sortimentu, ktorý v e-shope Jumpsport.sk kúpite. V rámci Košíc máte možnosť dokonca využiť aj servis bicyklov. V prípade záujmu si bicykel od vás firma odvezie priamo z domu a po servise vám ho opäť privezie.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy