Bývanie

Trendy a farby bývanie pre rok 2017

Priali by ste si bývať v dokonale zariadenom byte, kde má všetko svoje miesto? Len málokto si vie vykúzliť domácnosť podľa svojich predstáv. Kde chýba fantázia, pomôže inšpirácie od bytových návrhárov. Nalaďte sa na vlnu trendov roku 2017. Tohtoročné hity sa budú páčiť všetkým generáciám. Sú jemné, príjemné a Nepchajte vulgarity či výstredností.

Nájdite si svoje pokojné miestečko

Zbesilé tempo modernej doby zaťažuje ľudský organizmus, preto si doma vytvorte svoje tiché miestečko. Tu sa budete oddávať relaxácii, duševné obnove a čítanie kníh. Nebojte sa vybudovať si svoje tajomné zákutia, ktoré bude patriť len vám. Vaša malá relaxačná zóna vás postaví opäť na nohy. Čo takto zabudnutý arkier či nika? Uvelebte sa do kresla a meditujte.

Ako si to doma zariadiť

V tomto roku už nebudeme rozdeľovať miestnosti pomocou múrov. Do módy sa vracia populárny policový systém. Rozlúčime sa s medenými doplnkami a nahradíme ich matnejším kovy v industriálnom štýle. Zabudnite tiež na nápisy na stenách. Farby hrajú v našom živote prím, aj keď si to treba tak úplne nepripúšťame. Tento rok vás zavedie do prírody. Z našich domovov odchádza mramor a zostáva prírodný kameň, len vo farbe terakota. Doprajte svojmu bytu tiež nábytok z ratanu, prútia a iných exotických rastlín. Zabudnite na umelé kvety a zaobstarajte si kvetináče so živými rastlinami. Osviežite vzduch a privítate jar. Určite sa vám bude hodiť aj korková tabuľa a iné doplnky z korku.

Farby nám to pekne osladí

V roku 2017 si prídu na svoje milovníci prírodných odtieňov. Žltá vládne na všetkých frontoch. Niet divu, dokáže nás nabiť novou vitalitou. Čo takto žlté steny alebo podlaha? Ak nemáte odvahu, siahnite po žltých doplnkoch. Izba malé princezné zariaďte v pastelové ružovej, konečne bude ako v rozprávke. Dusty blue je tón modré opradený eleganciou, útulnosťou a vkusom. Mineral grey sa hodí do pracovne. Táto farba vás inšpiruje a navodí skvelú atmosféru. Hlavné slovo si tento rok ponechajú všetky odtiene zelenej farby. Najpopulárnejším tónom sa stane Earth green. Navodí pocit relaxácie, ako by ste sa ocitli v lese. Pokiaľ ju skombinujete s béžovou, máte super štýl.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy